مراکز خدمات موبایل سامسونگ

مراکز خدمات موبایل سامسونگ ؛ هر آنچه از یک مرکز خدمات موبایل حرفه‌ای انتظار داریم

در مراکز خدمات موبایل سامسونگ ، متخصصان و کارشناسان زبده و با تجربه، هر آنچه از یک مرکز خدمات موبایل رسمی و حرفه‌ای انتظار دارید را برآورده می‌سازند.

گوشی های موبایل امروزه در سرتاسر کره زمین و هر گوشه‌ای استفاده می‌شوند. بر اساس آخرین آمار‌ها تعداد کاربران گوشی های موبایل تا دو سال آینده به ۵ میلیارد نفر می‌رسد. ارقامی خیره‌کننده که تا همین چند سال پیش به رویا و خیال نزدیک بود.

مانند اتومبیل‌‌ها که با گسترش خود مراکز تعمیر بسیاری را به وجود آورده‌اند، با رشد جالب توجه گوشی های موبایل نیز هزاران مرکز خدمات و تعمیر تاسیس شد. گوشی‌هایی که با پیدا کردن پسوند هوشمند از دستگاهی نسبتا ساده به محصولی پیچیده با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جذاب و کاربردی تبدیل شدند.

مراکز خدمات موبایل سامسونگ

در این میان نکته مهم نوع کیفیت مراکز خدمات است که می‌بایست مطابق با آخرین استانداردهای فنی باشد. به طور اساسی کاربران در مواقعی که گوشی‌ خود را برای تعمیر به جایی می‌سپارند انتظار دارند تا دستگاه در کم‌ترین زمان با هزینه‌ای معقول و قطعات اصلی تعمیر شود. علاوه بر این مواردی همچون حفظ اطلاعات شخصی و خصوصی هم در زمره انتظارات کاربران گوشی های موبایل از یک مرکز خدمات موبایل است که انجام دادن آن تنها از عهده مراکز رسمی و حرفه‌ای خدمات موبایل برمی‌آید.

شمار زیاد مراکز تعمیر موبایل موجب شده تا پیدا کردن مراکز حرفه‌ای و مطمئن تعمیر گوشی برای کاربران به چالشی آزاردهنده تبدیل شود. گاه دیده شده برخی از افراد بدون آموزش‌های تخصصی اقدام به تعمیر گوشی‌ها می‌کنند که نه تنها موثر نیست بلکه ضررهای زیادی را به مشتریان می‌زنند. در همین زمینه، شرکت سامسونگ با راه‌اندازی مرکز تماس موبایل ، امکانی را فراهم کرده تا کاربران گوشی های موبایل در سریع‌ترین شکل ممکن از نزدیک‌ترین مراکز خدمات موبایل سامسونگ آگاهی پیدا کنند.

به کار گرفته شدن متخصصان حرفه‌ای در مراکز خدمات موبایل سامسونگ

در مراکز خدمات موبایل سامسونگ ، متخصصان فنی و مجرب پس از گذراندن دوره‌های آموزشی مختلف به کار گرفته‌ می‌شوند تا حرفه‌ای‌ترین سطح خدمات به کاربران ارائه شود. در مراکز سامسونگ، همه امکانات به خدمت گرفته شده تا هر آنچه از یک مرکز خدمات موبایل حرفه‌ای و رسمی انتظار می‌رود، به وقوع بپیوندد.

در زمان شکسته شدن صفحه‌ نمایش گوشی یا مواردی این چنینی مهم‌ترین نگرانی کاربران را استفاده تعمیرکار از قطعات اصلی تشکیل می‌دهد. انتظار همه کاربران این است که در زمان تعویض قطعه، بهترین و عالی‌ترین‌ها برای جایگزینی قطعات گوشی استفاده شوند. نگرانی که با مراجعه به مراکز رسمی برندها مانند مراکز خدمات موبایل سامسونگ به صورتی مطمئن رفع می‌شود.

علاوه بر این سامسونگ با راه‌اندازی فروشگاه‌های ویژه خدمات موبایل مانند آنچه در مجتمع چارسو و بازار موبایل قرار گرفته سعی دارد تا نوع ویژه‌ای از خدمات مستقیم و ارتباط زنده را بین مشتریان و کارشناسان ایجاد کند. این خدمات در سایر شهرها هم در حال توسعه است. در این فروشگاه‌ها مراجعه‌کنندگان از طریق ارتباط رو در رو با کارشناسان ویژه سامسونگ از نزدیک با مشکلات دستگاه خود آشنا می‌شوند و در صورتی که مشکل دستگاه سخت‌افزاری نباشد، کارشناس ویژه در کمتر از یک ساعت دستگاه را تعمیر می‌کند و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

مراکز خدمات موبایل سامسونگ

خدمات از راه دور

یکی از مهم‌ترین موارد در موقع تعمیر گوشی‌ها، مقدار زمانی است که کاربران برای درست شدن دستگاه خود صرف می‌کنند. زمان با ارزشی که می‌تواند به کارهای دیگر تعلق بگیرد، به همین دلیل مرکز تماس موبایل سامسونگ سرویس جدیدی را با عنوان  «کنترل از راه دور» به وجود آورده است. کاربران گوشی های سامسونگ با استفاده از اپلیکیشن Smart Tutor و از طریق اینترنت در هر مکانی که هستند به کارشناسان مرکز تماس موبایل متصل می‌شوند و مشکلات فنی خود را از راه دور و بدون مراجعه به محل خاصی برطرف می‌کنند.

از جمله مزایای استفاده از سرویس Smart Tutor اطمینان از حفظ اطلاعات شخصی کاربران است. در این سرویس کاربران ضمن مشاهده عملکرد متخصصان فنی، می‌توانند اجازه دسترسی کارشناس را به برنامه‌های خصوصی گوشی خود مانند گالری یا نرم افزارهای ارتباطی و سایر اطلاعات شخصی ندهند.

مراکز خدمات موبایل سامسونگ با در اختیار داشتن مجموعه‌ای از کارشناسان و متخصصان مجرب و بهترین و مناسب‌ترین ابزارهای فنی تمامی آنچه یک کاربر از مراکز خدمات موبایل انتظار دارد را برآورده کرده است.

برای پیدا کردن نزدیک‌ترین مرکز خدمات موبایل سامسونگ می‌توانید به سایت سامسونگ به نشانی http://www.samsung.com/iran/support مراجعه کنید یا با مرکز تماس موبایل این شرکت به شماره ۴۲۱۳۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. بروزرسانی دستگاه انجام نمیگیره

  2. بی سوادتر از پرسنل سامسونگ ندیدم تا حالا

  3. تپ عکس که خیلی دره پیته

    • شما یک نگاه به مراکز آیفین در آمریکا بنداز تا متوجه شی کل اون مراکز برابر با سرویس بهداشتی های نمایندگی های سامسونگ نیستند…بدبخت برو تو پبج اپل چینی نظر بده…