اینترنت آسیاتک

تعرفه های جدید سرویس غیر حجمی اینترنت آسیاتک اعلام شد

تعرفه های جدید اینترنت آسیاتک اعلام شد. شرکت آسیاتک، سرویس غیر حجمی اینترنت ثابت خود را از روز شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در اختیار مشترکان قرار می‌دهد.

شرکت آسیاتک مطابق با مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات، تعرفه سرویس‌های غیر حجمی خود را اعلام کرده است. این تغییرات تعرفه‌ای از روز شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در سامانه امور مشترکین آسیاتک در دسترس کلیه کاربران اینترنت قرار می‌گیرد و به مقرون‌به‌صرفه‌تر شدن ارتباطات ثابت با سرویس‌های تعاملی کمک خواهد کرد.

اینترنت آسیاتک

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت آسیاتک، با توجه به این که توسعه ارتباطات در هر کشوری، زیرساخت لازم برای توسعه کلیه صنایع است، تغییرات این‌چنینی می‌تواند مقدمه توسعه و پیشرفت بیش از پیش ملی را فراهم کند. در جدول زیر، تعرفه های جدید اینترنت آسیاتک را مشاهده می‌کنید:

تعرفه های جدید اینترنت آسیاتک

سرعت آستانه مصرف منصفانه قیمت یک ماهه (تومان) قیمت سه ماهه (تومان) قیمت شش ماهه (تومان) قیمت دوازده ماهه (تومان)
۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه ۲۰ گیگابایت ۱۲ هزار و ۵۰۰ ۳۷ هزار و ۵۰۰ ۷۱ هزار و ۲۵۰ ۱۳۵ هزار
۱ مگابیت بر ثانیه ۳۰ گیگابایت ۲۰ هزار ۶۰ هزار ۱۱۴ هزار ۲۱۶ هزار
۲ مگابیت بر ثانیه ۵۰ گیگابایت ۲۵ هزار ۷۵ هزار ۱۴۲ هزار و ۵۰۰ ۲۷۰ هزار
۴ مگابیت بر ثانیه ۱۰۰ گیگابایت ۴۰ هزار ۱۲۰ هزار ۲۲۸ هزار ۴۳۲ هزار
۸ مگابیت بر ثانیه ۱۵۰ گیگابایت ۵۰ هزار ۱۵۰ هزار ۲۸۵ هزار ۵۴۰ هزار
۱۶ مگابیت بر ثانیه ۳۰۰ گیگابایت ۸۰ هزار ۲۴۰ هزار ۴۵۶ هزار ۸۶۴ هزار
 • طبق مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، ترافیک داخلی نصف ترافیک بین المللی محاسبه خواهد شد. یعنی اگر کاربری صرفا از ترافیک بین المللی استفاده کند و سرویس ۱۶ مگابیتی را خریداری کرده باشد، ۱۵۰ گیگابایت ترافیک و اگر صرفا از ترافیک داخلی استفاده کند، سقف مصرف وی ۳۰۰ گیگابایت خواهد بود. در صورت مصرف ترکیبی نیز مطابق همین فرمول عمل می‌شود.
 • در صورت خرید سرویس‌های ۶ و ۱۲ ماهه، تخفیف ۵ و ۱۰ درصدی ارائه خواهد شد.
 • سرعت سرویس‌ها بر اساس سرعت مشخص شده ثابت و با گارانتی ۹۵ درصد قابلیت استفاده مطابق مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات است. (به شرط مناسب بودن کیفیت خط سیم مسی)
 • منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک دوره از سرویس با حداکثر سرعت ممکن است.
 • پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس به اندازه قانونی درج شده در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات یعنی ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید سرویس جدید، به همان سرعت خریداری شده بازگردند.
 • مبلغ مالیات بر ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس‌ها اضافه خواهد شد.
 • خرید ترافیک اضافه، مطابق مصوبه ۲۶۶ با انتخاب بسته‌های ترافیکی امکان‌پذیر است.
 • منظور از ترافیک هر دوره، مجموع ترافیک دریافتی و ارسالی در آن دوره است.
 • با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات یا همان سرعت دانلود بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، برای تبدیل سرعت سرویس‌های بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید.
 • در سرویس‌های فوق، قابلیت انتقال ترافیک از یک ماه به ماه بعد وجود دارد و با در نظر گرفتن منافع مشترکان، ترافیک کل دوره خرید به صورت یک جا به مشترک اختصاص داده خواهد شد و در هر زمان از دوره سرویس پس از اتمام حجم تجمیعی، FUP (آستانه مصرف منصفانه) اجرا می‌شود.
 • هزینه راه‌اندازی و نصب سرویس‌های اینترنت آسیاتک ۱۵ هزار تومان است.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران، مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، ۱۲ هزار تومان است که در هنگام ثبت نام از مشترکان دریافت خواهد شد.
 • خدمات ارائه شده به مشترکان شرکت آسیاتک، مطابق ضوابط تصویب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات یا SLA خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

 1. ۱۵۰ گیگ برا بین الملل ، خوبه راضی کننده ست … حداقل دغدغه تمام شدن حجمو نداریم و با خیال راحت تو اینستاگرام و یوتیوب میگردیم :))