کیا نیرو پلاگین هیبریدی

کیا نیرو پلاگین هیبریدی ۲۰۱۸ در نمایشگاه خودرو لس آنجلس رونمایی شد

خودروی کیا نیرو پلاگین هیبریدی ۲۰۱۸ (Kia Niro Plugin Hybrid) در نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۷ رونمایی شد و تا پایان سال جاری به بازار عرضه می‌شود.

مدل جدید کیا نیرو پلاگین هیبریدی که شاهد رونمایی از‌ آن در نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۷ بودیم، در حالت تمام الکتریکی محدوده حرکتی ۴۲ کیلومتری را طی می‌کند. برد حرکتی مجموع این خودروی سبز و پاک توسط EPA در حدود ۹۰۰ کیلومتر تخمین زده شده است.

کیا نیرو پلاگین هیبریدی

هدریک، مدیر کیا موتورز کره جنوبی در آمریکا، در خصوص این خودروی هیبریدی و پاک می‌گوید:

کیا نیرو پلاگین هیبریدی ، گام جذاب بعدی شرکت کیا در ارائه خودروهای جایگزین تا سال ۲۰۲۰ است. مشتریانی که تحت تاثیر انعطاف و طراحی فوق‌العاده نیرو هیبرید قرار گرفته اما خواستار تکنولوژی اکودینامیکی بیشتر و توانایی رانندگی در حالت تمام الکتریکی هستند، نیرو پلاگین هیبریدی گزینه‌ای مناسب و دوست داشتنی برایشان خواهد بود.

مدل پلاگین هیبریدی کیا Niro درست مانند نیرو هیبریدی دارای ظرفیت ۵ سرنشین و ظرفیت بار قابل توجه است. این خودرو در سه تریم EX، LX و EX پریمیوم به بازار عرضه می‌شود و به سیستم‌های کمکی راننده و ایمنی از جمله سیستم تشخیص نقاط کور با هشدار ترافیک عقب، دستیار تغییر خطوط حرکتی، حسگرهای پارک جلو و عقب، کروز کنترل هوشمند، ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار برخورد از جلو و دستیار حفظ خودرو در لاین‌ها مجهز شده است.

کیا نیرو پلاگین هیبریدی

کیا نیرو پلاگین هیبریدی از پیشرانه بنزینی ۱.۶ لیتری Gdi تمام آلومینیومی به همراه مجموعه باتری لیتیوم پلیمری ۸.۹ کیلووات‌ساعتی و یک واحد الکتریکی ۶۰ اسب بخاری استفاده می‌کند. سیستم نیروبخش این خودرو در مجموع، قدرت ۱۳۹ اسب بخار و گشتاور ۲۶۵ نیوتن‌متر را در اختیار قرار می‌دهند که منجر به شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت در ۱۰.۵ ثانیه می‌شود.

شرکت کره‌ای کیا ادعا می‌کند این کراس اوور جدید بسیار کم‌مصرف بوده و مصرف شهری، بزرگراهی و ترکیبی آن به ترتیب ۵.۳ لیتر، ۴.۹ لیتر و ۵.۱ لیتر در هر صد کیلومتر است. همچنین با بهره‌گیری از شارژر ۲۴۰ ولتی، می‌توان این خودروی پلاگین هیبریدی را در مدت ۲.۵ ساعت شارژ کرد. این زمان با شارژر ۱۲۰ ولتی به ۹ ساعت می‌رسد.

گالری عکس های کیا نیرو پلاگین هیبریدی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*