سه اپلیکیشن عکاسی گوگل

سه اپلیکیشن عکاسی گوگل به نام‌های !Selfissimo ، Scrubbies و Storyboard معرفی شدند

سه اپلیکیشن عکاسی گوگل به نام‌های Selfissimo!‌، Scrubbies و Storyboard معرفی شدند. در ادامه به معرفی و ارائه لینک دانلود آن‌ها خواهیم پرداخت.

شرکت گوگل ساعاتی پش از سه اپلیکیشن عکاسی جدید پرده برداری کرد. اپلیکیشن Storyboard مختص اندروید، اپلیکیشن !Selfissimo برای آی او اس و اندروید و اپلیکیشن Scrubbies گوگل مخصوص دیوایس های آی او اسی است. عرضه این سه اپلیکیشن بخشی از پروژه Appsperiments گوگل است. این برنامه جدید از اپلیکیشن Motion Stills این کمپانی الهام گرفته شده است که سال گذشته با هدف استفاده از تکنولوژی توسعه یافته در گوگل و تبدیل آن‌ها به برنامه‌هایی کاربردی به عرضه درآمد.

درست همانند Motion Stills، این سه اپلیکیشن عکاس جدید گوگل نیز برنامه‌هایی کاربردی هستند، اما مبتنی بر تکنولوژی تجربی ساخته شده‌اند که گوگل در طول زمان به ساخت آن‌ها ادامه خواهد داد. این رویکردی شبیه به «پروژه گاراژ» مایکروسافت است که به توسعه دهندگان فعال در ردموند فرصتی را برای ایجاد برنامه‌های کوچکتر ارائه می‌کند.

Storyboard

سه اپلیکیشن عکاسی گوگل

نخستین اپلیکیشن عکاسی جدید گوگل Storyboard نام دارد که ویدیو کلیپ هایی را ضبط کرده و به صورت خودکار آن‌ها را به ۶ فریم تبدیل می‌کند تا سبک و سیاقی شبیه به کتاب های کمیک پیدا کنند. شما می‌توانید این برنامه را رفرش کنید تا طرح بندی‌ها و فریم‌های جدیدی را بیابید. به ادعای گوگل در حال حاضر ۱.۶ تریلیون ترکیب در این برنامه وجود دارد.

!Selfissimo

سه اپلیکیشن عکاسی گوگل

اپلیکیشن دوم از نام تا حدودی مضحک !Selfissimo برخوردار است که می‌تواند تصاویر سیاه و سفیدی را در تلفن شما به ثبت برساند. زمانی که بر روی صفحه ضربه بزنید، اپلیکیشن عکاسی را آغاز می‌کند و هر لحظه که یک ژست خاص را بگیرید، تصویر به ثبت می‌رسد. این ایده به شما کمک می‌کند تا از خود در ژست‌های مختلف سلفی بگیرید. در واقع هر زمانی که حرکت شما متوقف شود، !Selfissimo به صورت خودکار عکس می‌اندازد.

Scurbbies

سه اپلیکیشن عکاسی گوگل

در انتها، آخرین اپلیکیشن عکاسی گوگل Scurbbies نام دارد که به شما اجازه می‌دهد با کشیدن انگشتان خود به چپ و راست، به سبک دی جی ویدیوهای رمیکسی را از یک قطعه ویدیوی خود تولید کنید. این یک اپلیکیشن سرگرم کننده بوده که می‌تواند به زودی نزد کاربران شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر ویدیو محبوب شود.

 

هر سه اپلیکیشن عکاسی گوگل در حال حاضر منتشر شده‌اند. گوگل توضیح می‌دهد که این سه، نخستین موج از پروژه Appsperiments خواهند بود و به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک، اپلیکیشن های کاربردی دیگری را از سوی توسعه دهندگان حاضر در این پروژه شاهد خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه