قیمت سراتو سایپا

قیمت سراتو سایپا افزایش یافت؛ گرانی ۱۴ میلیونی محصول مونتاژی سایپا

در ادامه موج گرانی خودرو، شرکت سایپا قیمت محصول مونتاژی خود را افزایش داد. بر این اساس قیمت سراتو سایپا با افزایش ۱۴ میلیون تومانی مواجه شد.

قیمت جدید سراتو ۲۰۰۰ آپشنال شرکت سایپا اعلام شد و این خودرو که تا همین چند روز پیش با قیمت ۱۰۴ میلیون تومان از سوی سایپایی‌ها به فروش می‌رسد از این پس با قیمت عجیب ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه خواهد شد. این افزایش ناگهانی و ۱۴ میلیونی موجب شگفت‌زدگی مردم شده و موجی از اعتراض را در میان مشتریان به همراه داشته است.

قیمت سراتو سایپا

افزایش قیمت سراتو سایپا در حالی اتفاق افتاده که پیش‌بینی می‌شد شرکت سایپا حدود ۱۰ میلیون تومان محصول مونتاژی خود را گران‌تر کند. روز گذشته نیز با انتشار یک خبر اعلام کرده بودیم که گروه خودروسازی سایپا اقدام به بستن سایت فروش سراتو مونتاژی کرده و به همین دلیل کاملا مشخص بود که این شرکت قصد دارد قیمت محصول خود را افزایش دهد. مدیر یکی از نمایندگی های سایپا نیز گفته بود که این اتفاق به دلیل بسته شدن سایت ثبت سفارش خودروهای وارداتی و افزایش نرخ ارز رخ داده است.

به این ترتیب کیا سراتو ۲۰۰۰ مونتاژ داخل که تا همین چند ماه پیش با قیمت کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید حالا با قیمت بیشتر از ۱۱۸ میلیون تومان در بازار ایران عرضه خواهد شد. در جدول زیر، روند افزایش قیمت سراتو سایپا در سه ماه اخیر را مشاهده می‌کنید:

روند تغییر قیمت سراتو سایپا

ماهمهر ۱۳۹۶آبان ۱۳۹۶آذر ۱۳۹۶
قیمت۹۹ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. سزای گران فروش نخریدن است دیدید که کمدین نه به خرید خودرو چگونه پوزه انحصارگران تولید داخلی را به خاک مالید

  2. بابا پول لازمه برای کمک به مردم کشورهای همسایه ..!..

  3. این پاداش بازار انحصاری برای خودروسازهای ما است
    روحانی متشکریم

  4. بابا یکی نیست اینها رو بساطشون رو جمع کنه ، سراتو مدل ۲۰۱۷ الان قیمتش ۲۰ هزار دلار هم کمتره تو بازارهای جهانی به پول ما ۱۰۰ میلیون هم نمیشه تازه با طراحی جدید و امکان چند برابری ، دارن تولید میکنن تو جاهای دیگه دنیا با شرایط خوب میدن ، بعد اینا صبح از خواب بیدار میشن دیگه مظلوم تر از مردم ما گیر نیاوردن ۱۴ میلیون این گاری رو گران میکنن ، بابا تولید براتون صرف نمی کنه بساط رو جمع کنید ، مردم چه گناهی کردن باید جور بی عرضگی و بی خاصیتی مدیرها این شرکتها رو بدن ، حیف خودروساز که به این شرکتهای مزخرف بگی ، حق مردم رو بدجوری دارید پایمال میکنید .