قیمت سراتو سایپا افزایش یافت؛ گرانی 14 میلیونی محصول مونتاژی سایپا | گجت نیوز
آخرین مطالب
17
امروز
قیمت سراتو سایپا

قیمت سراتو سایپا افزایش یافت؛ گرانی 14 میلیونی محصول مونتاژی سایپا

در ادامه موج گرانی خودرو، شرکت سایپا قیمت محصول مونتاژی خود را افزایش داد. بر این اساس قیمت سراتو سایپا با افزایش 14 میلیون تومانی مواجه شد.

قیمت جدید سراتو 2000 آپشنال شرکت سایپا اعلام شد و این خودرو که تا همین چند روز پیش با قیمت 104 میلیون تومان از سوی سایپایی‌ها به فروش می‌رسد از این پس با قیمت عجیب 118 میلیون و 500 هزار تومان عرضه خواهد شد. این افزایش ناگهانی و 14 میلیونی موجب شگفت‌زدگی مردم شده و موجی از اعتراض را در میان مشتریان به همراه داشته است.

قیمت سراتو سایپا

افزایش قیمت سراتو سایپا در حالی اتفاق افتاده که پیش‌بینی می‌شد شرکت سایپا حدود 10 میلیون تومان محصول مونتاژی خود را گران‌تر کند. روز گذشته نیز با انتشار یک خبر اعلام کرده بودیم که گروه خودروسازی سایپا اقدام به بستن سایت فروش سراتو مونتاژی کرده و به همین دلیل کاملا مشخص بود که این شرکت قصد دارد قیمت محصول خود را افزایش دهد. مدیر یکی از نمایندگی های سایپا نیز گفته بود که این اتفاق به دلیل بسته شدن سایت ثبت سفارش خودروهای وارداتی و افزایش نرخ ارز رخ داده است.

به این ترتیب کیا سراتو 2000 مونتاژ داخل که تا همین چند ماه پیش با قیمت کمتر از 100 میلیون تومان به فروش می‌رسید حالا با قیمت بیشتر از 118 میلیون تومان در بازار ایران عرضه خواهد شد. در جدول زیر، روند افزایش قیمت سراتو سایپا در سه ماه اخیر را مشاهده می‌کنید:

روند تغییر قیمت سراتو سایپا

ماه مهر 1396 آبان 1396 آذر 1396
قیمت 99 میلیون و 158 هزار تومان 104 میلیون و 158 هزار تومان 118 میلیون و 500 هزار تومان

۵ دیدگاه

 1. سزای گران فروش نخریدن است دیدید که کمدین نه به خرید خودرو چگونه پوزه انحصارگران تولید داخلی را به خاک مالید

  (0)
 2. بابا پول لازمه برای کمک به مردم کشورهای همسایه ..!..

  (4)
 3. این پاداش بازار انحصاری برای خودروسازهای ما است
  روحانی متشکریم

  (5)
 4. بابا یکی نیست اینها رو بساطشون رو جمع کنه ، سراتو مدل 2017 الان قیمتش 20 هزار دلار هم کمتره تو بازارهای جهانی به پول ما 100 میلیون هم نمیشه تازه با طراحی جدید و امکان چند برابری ، دارن تولید میکنن تو جاهای دیگه دنیا با شرایط خوب میدن ، بعد اینا صبح از خواب بیدار میشن دیگه مظلوم تر از مردم ما گیر نیاوردن 14 میلیون این گاری رو گران میکنن ، بابا تولید براتون صرف نمی کنه بساط رو جمع کنید ، مردم چه گناهی کردن باید جور بی عرضگی و بی خاصیتی مدیرها این شرکتها رو بدن ، حیف خودروساز که به این شرکتهای مزخرف بگی ، حق مردم رو بدجوری دارید پایمال میکنید .

  (2)
 5. قانون فقط برای فقراست

  (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*