لامپ هوشمند اچ تی سی

لامپ هوشمند اچ تی سی می‌تواند زندگی شما را نجات دهد

لامپ هوشمند اچ تی سی با بهره‌گیری از برخی تکنولوژی های هدست Vive، موارد مشکوک همچون افتادن کسی روی زمین یا نشستن طولانی‌مدت در یک مکان را تشخیص می‌دهد.

HTC یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولیدکنندگان تلفن های هوشمند است. ولی به نظر می‌رسد این کمپانی تایوانی در آغاز راه خود برای تولید لوازم خانگی، طرحی جدید برای یکی از پرکاربردترین وسایل روزمره یعنی لامپ روشنایی دارد.

فناوری به‌کارگرفته شده به چراغ هوشمند اجازه می‌دهد فردی که در اتاق روی زمین افتاده است را شناسایی کند. اگر این اتفاق بیفتد، آنتنی متحرک فعال خواهد شد تا وضعیت حیات فرد تشخیص داده شود. همین تکنولوژی می‌تواند زمانی که کسی برای مدتی طولانی در یک محل نشسته است نیز مورد استفاده قرار گیرد. در این حالت، Sedentariness Reminder Function به شما خواهد گفت که نشستن طولانی‌مدت در یک محل کار سالمی نیست. ما در رابطه با عملکرد این سیستم یادآور و نحوه اخطار دادن آن مطمئن نیستیم. شاید سازندگان با ارسال اعلان از طریق اپلیکیشنی مخصوص، این موضوع را به کاربران اطلاع دهند. اپلیکیشن هم احتمالا بعد از تشخیص حالت فرد و زمانی که نمی‌تواند بلد شود، به صورت خودکار با یک آمبولانس تماس خواهد گرفت.

توسعه لامپ هوشمند اچ تی سی می‌تواند آغاز راه جدید این شرکت در تولید لوازم خانگی هوشمند باشد. از طرفی، به دنبال همکاری با گوگل ممکن است اچ تی سی این محصول جدید را در قالب لوازم Nest (زیرمجموعه گوگل) روانه بازار کند. اوایل سال جاری میلادی، اچ تی سی درخواستی برای حفاظت از این پتنت را از طریق USPTO ثبت کرده بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. چه چیزه غیر کاربردی ساخته

  2. چه خوب همینجور پیش بره تا چن دهه دیگ گوشیه میاد معاینتم میکنه

  3. چه چیز جالبی بود بعید بود اینچیزا از htc