قیمت محصولات کرمان موتور

لیست جدید قیمت محصولات کرمان موتور منتشر شد؛ افزایش قیمت جک اس ۳ و هیوندای اکسنت

شرکت کرمان موتور، قیمت جدید محصولات خود برای دی‌ماه ۱۳۹۶ را منتشر و برخی خودروها را گران کرده است. در ادامه، لیست جدید قیمت محصولات کرمان موتور را مشاهده می‌کنید.

در لیست جدید قیمت محصولات کرمان موتور که روز گذشته منتشر شد، مشاهده می‌کنیم که قیمت خودروی جدید جک اس ۳ با افزایش حدود ۴ میلیونی مواجه شده و به ۷۸ میلیون تومان رسیده است. این خودرو برای اولین بار در تیرماه سال جاری در نمایشگاه خودرو شیراز به عنوان محصول جدید بازار ایران معرفی شد و از یک پیشرانه ۱۵۹۰ سی‌سی با قدرت ۱۰۷ اسب بخار و گیربکس CVT بهره می‌برد. در ابتدا، قیمت این خودرو کمتر از ۷۲ میلیون تومان بود و در آبان و آذرماه نیز با قیمت ۷۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسید.

همچنین خودروی مونتاژی هیوندای اکسنت نیز که پیش از این با قیمت ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار ایران عرضه می‌شد، اکنون ۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان گران‌تر شده و از این پس با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان روانه بازار می‌شود. چندی پیش نیز شرکت کرمان موتور، قیمت هیوندای سانتافه و هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ مونتاژی را به ترتیب با افزایش ۱۰ و ۶ میلیونی به ۲۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۲۰۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسانده بود. هیوندای آی ۲۰، دیگر محصول مونتاژی کرمان موتور است که اخیرا ۳ میلیون تومان گران شده و با قیمت ۹۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

قیمت محصولات کرمان موتور

خبر دیگر در مورد محصولات کرمان موتور این است که طبق اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان استاندارد، تولید خودروهای لیفان ایکس ۵۰، لیفان ایکس ۶۰، لیفان ۶۲۰، جک جی ۵ دنده‌ای و هیوندای آی ۱۰ متوقف شده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی برای این محصولات خواهد افتاد.

قیمت محصولات کرمان موتور – دی ۱۳۹۶

خودرو قیمت
جیلی جی سی ۶ اتوماتیک ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
جک جی ۵ اتوماتیک ۶۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان
جک اس ۳ اتوماتیک ۷۸ میلیون تومان
جک اس ۵ دستی ۸۷ میلیون تومان
جک اس ۵ اتوماتیک ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
هیوندای آی ۲۰ جدید ۹۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان
هیوندای اکسنت ۱۰۷ میلیون تومان
هیوندای النترا ۲.۰ ۱۵۵ میلیون تومان
هیوندای سوناتا LF ۲۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
هیوندای توسان TL ۲۰۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
هیوندای سانتافه DM ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. هیوندای اکسنت خدایی اخرته ماشینه حرف نداره

  2. یا خدا سانتافه شده ۲۸۸ میلیون یا خود خدا