تلویزیون 4K جدید هایسنس

در تلویزیون های ۴K جدید هایسنس از دستیار مجازی آمازون الکسا پشتیبانی می‌شود

تلویزیون ۴K هایسنس معرفی شد. پشتیبانی از دستیار مجازی آمازون الکسا مهمترین ویژگی تلویزیون های ۴K جدید هایسنس است که در نمایشگاه CES 2018 شاهد رونمایی آن هستیم. در ادامه بیشتر با قابلیت‌های این تلویزیون ۴K آشنا می‌شویم.

مجهز شدن تلویزیون به قابلیت دریافت فرمان صوتی می‌تواند امکانی خارق‌العاده باشد! به لطف پشتیبانی تلویزیون های ۴K جدید هایسنس از دستیار صوتی آمازون الکسا، نه تنها خود نمایشگر، بلکه سایر گجت‌های خانه هوشمند خود را نیز می‌توان به سادگی کنترل کرد.

از طریق تلویزیون های ۴K جدید هایسنس می‌توان کل خانه را کنترل کرد

اکنون می‌توان با صدور فرمان صوتی، ورودی تلویزیون را تغییر داد، یک شبکه رادیویی را پخش کرد و یا حتی اعمالی را خارج از چهارچوب تلویزیون انجام داد. به عنوان نمونه برای روشن کردن برق اتاق دیگر نیازی به لمس دکمه و یا حتی ریموت کنترلر آن نیست، چرا که دستیار هوشمند تلویزیون های ۴K جدید هایسنس فرمان صوتی شما را دریافت کرده و این کار را انجام می‌دهد. هایسنس پیش از آغاز نمایشگاه CES 2018 و رونمایی اولیه تلویزیون های ۴K خود بیشتر بر روی پشتیبانی آن‌ها از آمازون الکسا تاکید کرده و اطلاعات زیادی درباره مشخصات فنی خود تلویزیون‌ها منتشر نکرده است، با این حال می‌دانیم تلویزیون لیزری ۱۰۰ اینچی جدید آن، یکی از محصولاتی است که به دستیار هوشمند الکسا مجهز می‌شود.

انتظار داریم با شروع رسمی نمایشگاه CES 2018 اخبار بیشتری درباره تلویزیون های ۴K جدید هایسنس بشنویم. این شرکت دولتی چینی، سرمایه‌گذاری بسیار زیادی برای ارتقای قابلیت‌های تلویزیون‌های خود نظیر کنترل به وسیله صوت، ریموت کنترل، اپلیکیشن موبایل و همچنین دستیار مجازی آمازون الکسا کرده است. اگرچه اکنون تنها بر روی یک بعد از قابلیت‌های تلویزیون های ۴K جدید هایسنس تاکید شده است، اما با آغاز نمایشگاه اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی، قابلیت‌ها و قیمت آن‌ها به دست خواهیم آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. نسل تلویزیون های ۴K و هوشمند تازه داره شروع میشه، سال آینده که نسل جدید کنسول های ۴K هم بیاد، رسما وارد دوره ۴K میشیم و فول اچ دی بای بای!

  2. هعییییی دل اکثر ایرانی های تکنولوژی دوست در مواجه با این تکنولوژی های جدید میگیره!

    دستیار صوتی، آمازون، نت فلیکس و… برای ما رسما معنایی نداره

  3. ماشینی شدن داره انسان هارو نابود میکنه
    خودشون با دست خودشون ولی بازم نیمیشه از این عطش دست بکشند

  4. اگر هوش مصنوعی هک بشه اون روز دیگر پایان حریم خصوصی انسانهاست

  5. یه دفه کل زندگیمونو بدیم دست ادم اهنیا و هوش مصنوعی دیگه!!!!!