استوری های اینستاگرام

به زودی استوری های اینستاگرام را می‌توانید در واتس اپ نیز منتشر کنید

در آینده‌ای نزدیک کاربران می‌توانند استوری های اینستاگرام خود را در اکانت واتس اپ خود نیز به اشتراک بگذارند. این قابلیت تا انتهای سال ۲۰۱۸ جهانی می‌شود.

از زمان معرفی استوری های اینستاگرام در ماه مارس سال گذشته میلادی که کمپانی توسعه دهنده برای طراحی آن‌ها از پیام رسان اسنپ چت الهام گرفته است،‌ به شدت در حال به دست آوردن محبوبیت هستند. شرکت توسعه دهنده، چندی پیش نیز از قابلیتی پرده برداری کرد که به لطف آن کاربران می‌توانند استوری های اینستاگرام را در اکانت فیس بوکی خود به اشتراک بگذارند. به همین خاطر است که حالا استوری های این شبکه اجتماعی از نظر محبوبیت حالا با اسنپ چت برابری می‌کند و موفق شده روزانه بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر را درگیر خود کند.

اشتراک گذاری استوری های اینستاگرام در واتس اپ فعلا محدود به برزیل است

اما هیچ نشانه‌ای از تلاش‌های فیس بوک برای جلوگیری از فرمت نمایش این استوری ها در دست نیست. در حقیقت، این شرکت در حال آزمایش ارسال چند پلتفرمی استوری های اینستاگرام در واتس اپ (فعلا در کشور برزیل) است. به نقل از سایت TechCrunch کسانی که تاییدیه رسمی از سوی فیس بوک دریافت کرده باشند، می‌توانند این ویژگی را که به صورت آزمایشی در برزیل آغاز شده بیازمایند. البته در نظر داشته باشید که تعداد این افراد محدود است و اگر کاربر ساکن سایر کشورها هستید، باید تا اواخر سال آینده میلادی برای تجربه آن منتظر بمانید.

کاربرانی که به این ویژگی دسترسی داشته باشند، می‌توانند استوری های اینستاگرام خود را به صورت مستقیم از طریق Status در واتس اپ نیز به اشتراک بگذارند. استوری‌ها از طریق مشابهی با اینستاگرام در این اپلیکیشن رمزگذاری می‌شوند و پس از ۲۴ ساعت نیز از حساب کاربری شما ناپدید خواهند شد. یکی از سخنگوهای فیس بوک به وب سایت TechCrunch اینچنین گفت:

ما همیشه راه‌هایی را برای بهبود تجربه کار در اینستاگرام می‌آزماییم و اشتراک گذاری تمام لحظات با مردمی که برای شما اهمیت دارند را آسوده می‌کنیم.

این قابلیت مبتنی بر توانایی واتس اپ در ارتباط با سایر اپلیکیشن ها است. کاربران می‌توانند تنها با زدن دکمه‌ی “Share” در استوری های اینستاگرام خود، انتخاب “WhatsApp” و سپس ضربه بر روی دکمه‌ی “Send” استوری خود را به اشتراک بگذارند. هنوز هیچ کلمه‌ای در ارتباط با دسترسی جهانی به این قابلیت توسط فیس بوک گفته نشده است، اما انتظار می‌رود هرچه که به انتهای سال ۲۰۱۸ نزدیک‌تر می‌شویم، محدوده دسترسی به آن نیز در جهان گسترده‌تر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. چ لوسسس
    مزخرف هم اینستا هم واتس آپ

  2. واتس اپ چ داره خود نمایی میکنههه

  3. کاره تلگرام تموم شد نابود شد با این روش تلگرام