با گوگل Duo حتی با کسانی که فاقد این پیام رسان هستند هم تماس برقرار کنید! | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
گوگل Duo

با گوگل Duo حتی با کسانی که فاقد این پیام رسان هستند هم تماس برقرار کنید!

پیام رسان گوگل دو، ابزاری مخصوص برقراری تماس تصویری در اینترنت است که البته از مدت‌ها قبل امکان برقراری تماس صوتی نیز به آن افزوده شده است. با پیام رسان گوگل Duo اکنون می‌توان حتی با افرادی که این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب نکرده‌اند نیز تماس برقرار کرد.

گوگل به جای توسعه یک پیام رسان همه کاره، دو پیام رسان موبایل مخصوص خود خود توسعه داده است، پیام رسان‌هایی که هر یک در زمینه‌ای منحصربه‌فردی تخصص دارند؛ Allo ابزار مخصوص پیام رسانی متنی این شرکت است، در حالی که Duo به منظور فراهم کردن امکان برقراری بهترین تماس تصویری ممکن در بستر اینترنت ساخته شده است. البته اکنون با استفاده از گوگل Duo می‌توان تماس‌های صوتی نیز برقرار کرد.

گوگل دو پیام رسانی فوق‌العاده است، اما ممکن است دلیل عدم استفاده شما از آن، عدم عضویت بیشتر مخاطبانتان در آن باشد. اما این موضوع دیگر محدودیتی برای استفاده از این پیام رسان ایجاد نخواهد کرد، چرا که اکنون می‌توان با استفاده از پیام رسان گوگل Duo حتی با آن دسته از افرادی که فاقد این اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند خود هستند تماس برقرار کرد. این موضوع را اخیرا یکی از کاربران ردیت کشف کرده و با دیگر افراد به اشتراک گذاشته است.

گوگل Duo

کاربرانی که تاکنون قادر به تست این قابلیت شده‌اند، تماس صوتی برقرار شده توسط گوگل Duo به روش جدید را بسیار باکیفیت و قابل قبول خطاب کرده‌اند. نکته جالبتر این که کاربران دریافت‌کننده تماس خواهند توانست همانند کاربران گوگل Duo تماس‌گیرنده، مکالمه را برقرار کرده و یا آن را سایلنت کنند. امکان تغییر دادن دوربین‌ها نیز فراهم است.

گوگل Duo

البته آن‌ها می‌توانند با بلاک کردن یک کاربر، از دریافت مجدد تماس از وی جلوگیری کنند. با این حال این دسته از افراد تنها می‌توانند دریافت‌کننده تماس باشند و برای برقراری آن ناچار باید اپلیکیشن پیام رسان گوگل Duo را نصب کنند. برای آن دسته از افرادی که درباره نحوه امکان‌پذیر شدن این کار سوال دارند باید گفت App Preview Messaging قابلیت دریافت تماس را ممکن می‌کند. این یکی از ویژگی‌های گوگل پلی سرویس بوده و انتشار آن به سال 2016 بازمی‌گردد. گوگل پلی سرویس بر روی تمامی دستگاه‌های اندرویدی به صورت پیش‌فرض نصب بوده و همیشه اجرا می‌شود، اما باید آن را همیشه به‌روز نگه داشت.

بر اساس گزارش‌ها، استفاده از این قابلیت در حال حاضر محدود به کاربران اندرویدی است. همچنین ممکن است بنابر دلایلی، قادر به برقراری تماس با تمامی مخاطبان خود نباشید. در حال حاضر نمی‌توان به طور دقیق گفت وجود چه شرایطی، یک کاربر را از امکان دریافت تماس منع می‌کند.

۲ دیدگاه

  1. متاسفانه گوگل تمرکزش روی بخش تصویری گذاشته در حالی که اکثر کاربرهای ایرانی حتی با وجود افزایش سرعت ها برای برقراری تماس، میل به گفت‌وگوی متنی دارن

    (-1)
  2. باحاله ولی هیچ نمیشه تلگرام ما تماس تصویری یا صوتی نمیخوایم ما چت میخوایم گروه امینت
    و همش تو تلگرام جمع شده

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*