آخرین مطالب
18
امروز
دانلود گوگل دو

دانلود گوگل دو ؛ پیام رسان گوگل دو برای آی او اس و اندروید

پیام رسان گوگل دو ابزار پیشرفته گوگل برای برقراری تماس صوتی و تصویری باکیفیت در بستر اینترنت است. به منظور دانلود گوگل دو برای اندروید و آی او اس می‌توانید به انتهای این مطلب مراجعه کنید. پیام رسان گوگل Duo می‌تواند جایگزینی برای تمامی ابزارهای موبایلی برقراری تماس تصویری و صوتی باشد.

با وجود تعدد پیام رسان‌های موبایل، هیچ کدام در تمامی زمینه‌ها قدرتمند نیستند. به عنوان نمونه ایمو در زمینه برقراری تماس‌های صوتی و تصویری توانمند است، اما از لحاظ ارتباطات و گفتگوهای متنی امکانات کمی دارد. پیام رسان‌های گوگل نیز به همین شیوه توسعه یافته‌اند. اپلیکیشن‌های Allo و Duo ابزارهای پیام رسانی توسعه یافته به دست گوگل بوده و هر کدام برای مقصودی توسعه پیدا کرده‌اند. کاربرانی به سراغ دانلود گوگل دو می‌روند که به دنبال ابزاری قدرتمند برای برقراری تماس تصویری هستند.

دانلود گوگل دو

گوگل بعد از معرفی Allo، از پیام رسان Duo رونمایی کرد که برای هر دو پلتفرم موبایل اندروید و آی او اس توسعه یافته و به لطف آن می‌توان تماس‌های تصویری فوق‌العاده باکیفیتی برقرار کرد. یکی از ویژگی‌های مهم گوگل دو Knock-Knock نام دارد، قابلیتی که سبب می‌شود پیش از پاسخ دادن به تماس یک کاربر، آن شخص را مشاهده کرد. به این ترتیب درباره وضعیت اطراف کاربر تماس‌گیرنده اطلاعات خوبی به دست خواهید آورد.

دانلود گوگل دو

گوگل چند ماه بعد از معرفی این پیام رسان، قابلیت برقراری تماس صوتی را نیز به آن اضافه کرد. به این ترتیب به تعداد طرافداران اپلیکیشن مکالمه ویدیویی گوگل باز هم افروده شد. محیط این پیام رسان مخصوص برقراری تماس تصویری فوق‌العاده ساده است، به همین دلیل می‌توان با کمترین لمس، با مخاطب‌های مد نظر تماس ویدیویی برقرار کرد. با دانلود گوگل دو و الو در کنار یکدیگر، دو ابزار قدرتمند یکی در زمینه ارسال پیام‌های متنی و دیگری در زمینه برقراری مکالمه صوتی و تصویری در اختیار داشته و از دیگر پیام رسان‌ها بی نیاز خواهید شد.

دانلود گوگل دو برای پلتفرم‌های مختلف

۵ دیدگاه

 1. اینم دو روز دیگه یکی پیدا میشه میگه حرامه و باعث فساد میشه فیلتر میکنن
  فقط تلگرام میخوایم

  (2)
 2. تماس تصویری کو با این نت داغون

  (2)
 3. فقط تلگرام
  حتی فیلتر شده

  (0)
 4. متاسفانه توی بخش متنی که برای اغلب کاربرای ایرانی مهم تره اکثرا ضعیف و کم امکاناتن

  استیکر، محیط کاربری راحت و امکانات در دسترس و… نداره

  (0)
  • بله کاربران ایرانی دنبال وقت تلف کردن و بازی هستند چون نه صرفا پیام رسانی و کار راه انداختن، برای همین دو دستی چسبیدن به تلگرام، من نمیفهم دلیل این همه اصرار چیه

   (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*