پرچمدار آینده سونی

پرچمدار آینده سونی با نمایشگر اولد به دست کاربران خواهد رسید

به تازگی تصویری از مشاغل مورد نیاز شرکت سونی منتشر شده که یکی از ردیف‌های آن، احتمال استفاده از نمایشگر اولد در پرچمدار آینده سونی را تقویت می‌کند.

این روزها شایعات بسیاری در رابطه با پرچمدار ۲۰۱۸ سونی و احتمال استفاده از پنل اولد در آن منتشر می‌شود. حال با توجه به لیست مشاغل شرکت Sony و نیاز آنها به مهندس توانمند در حوزه صفحه نمایش، به نظر می‌رسد این شرکت ژاپنی مشغول توسعه OLED برای گوشی های آینده خود است.

توضیحات موجود نشان می‌دهد سونی به فردی نیاز دارد که در زمینه طراحی، تولید و پیاده‌سازی اولد در گوشی های موبایل، تخصص داشته باشد. گفته می‌شود این لیست در نوامبر سال گذشته منتشر شده و آخرین بار، ۱۲ ژانویه یعنی دو روز پیش آپدیت شده است.

پرچمدار آینده سونی

از آنجایی که بسیاری از رقبای سونی حالا به استفاده نمایشگرهای اولد برای محصولات خود روی آورده‌اند، ممکن است سونی هم در نهایت به دنبال انجام چنین کاری باشد. هرچند، فعلا مشخص نیست که از این فناوری در کدام‌یک از موبایل های این شرکت استفاده خواهد شد.

انتظار می‌رود فناوری اولد حضوری پررنگ در میان گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۸ داشته باشد؛ خصوصا آن دسته از محصولاتی که با حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش تولید می‌شوند. پرچمدار آینده سونی احتمالا در نمایشگاه MWC 2018 رونمایی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. آینده مال سونی و هواویه همینو بس

  2. ینی باید حتما اون سونی بزرگ بالای صفحه نوشته بشه اصلا امکان نداره