زمان کنفرانس نوکیا در MWC 2018 مشخص شد؛ منتظر کدام گوشی های نوکیا باشیم؟

زمان کنفرانس نوکیا در MWC 2018 مشخص شد؛ منتظر کدام گوشی های نوکیا باشیم؟

کمپانی فنلاندی HMD Global، زمان برگزاری کنفرانس نوکیا در MWC 2018 را اعلام کرد. در این رویداد، قرار است از گوشی های جدید نوکیا در کنگره جهانی موبایل رونمایی شود.

شرکت اچ‌ام‌دی گلوبال، به عنوان مالک برند محبوب و قدیمی نوکیا، با انتشار یک پوستر، تاریخ برگزاری کنفرانس نوکیا در MWC 2018 را مشخص کرد. بر این اساس، موبایل های جدید نوکیا پیش از آغاز رسمی کنگره جهانی موبایل در سال ۲۰۱۸ (MWC 2018)، در تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) معرفی خواهند شد. این پوستر حاوی لینکی است تا علاقه‌مندان به حضور در این رویداد، ثبت‌نام اولیه خود را نیز جهت شرکت در کنفرانس انجام دهند.

زمان کنفرانس نوکیا در MWC 2018 مشخص شد؛ منتظر کدام گوشی های نوکیا باشیم؟

HMD Global در این دعوت‌نامه، صحبتی از محصولات جدید نوکیا به میان نیاورد؛ اما انتظار می‌رود شاهد رونمایی از نسل جدید گوشی پرچمدار نوکیا ۹ (Nokia 9) به همراه چند اسمارت فون دیگر باشیم. هفته گذشته بود که یکی از مدیران اچ‌ام‌دی، خبر از حضور پررنگ نوکیا در کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا را داد:

عذرخواهی ما را بابت سکوت خبری چند هفته اخیر پذیرا باشید. ما به شدت در حال برنامه‌ریزی برای حضور در رویداد MWC 2018 هستیم. لطفا از ما  بهترین‌ها را بخواهید!

— sarvikas@، پنجشنبه، ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۸ دی ۹۶)

به جز گوشی نوکیا ۹، احتمالا شاهد رونمایی از محصولاتی همچون نوکیا ۱، عرضه جهانی نوکیا ۶ مدل ۲۰۱۸، نوکیا ۳۳۱۰ ۴G و احتمالا، نوکیا ۷ (مخصوص بازار چین) باشیم. با نگاهی دقیق‌تر به دعوت‌نامه، رد پایی از گجت های هوشمند خانگی نوکیا نیز مشاهده می‌شود؛ محصولاتی که غول‌های دنیای تکنولوژی در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۷ با آنها یکه‌تازی می‌کردند. البته درستی این خبر را به هفته‌های پیش رو تا برگزاری سخنرانی مدیران نوکیا در MWC 2018 می‌سپاریم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. فقط نوکیا
    بقیه کمپانیا دارن اشتبا میزنن