آخرین مطالب
12
امروز
نسخه ویژه گلکسی نوت 8

نسخه ویژه گلکسی نوت 8 سامسونگ برای المپیک زمستانی پیونگ چانگ عرضه شد

نسخه ویژه گلکسی نوت 8 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 8) برای مسابقات المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ کره جنوبی معرفی شد. در ادامه با ویژگی‌ها و مشخصات این گوشی آشنا می‌شویم.

در حالی که کمتر از یک ماه تا آغاز المپیک زمستانی پیونگ چانگ 2018 باقی مانده، شرکت سامسونگ از نسخه ویژه گلکسی نوت 8 خود برای این المپیک رونمایی کرد. سامسونگ حامی رسمی این مسابقات در سراسر جهان است. این شرکت با هدف حمایت هرچه بیشتر از ورزشکاران و خانواده المپیک و ترغیب آنها به انجام کارهای بزرگتر در بازی‌های المپیک زمستانی، نسخه‌ای ویژه از پرچمدار خود را عرضه می‌کند.

نسخه ویژه گلکسی نوت 8

عرضه نسخه ویژه گلکسی نوت 8 به صورت محدود

شرکت سامسونگ با همکاری کمیته بین‌المللی المپیک و سازمان‌دهندگان المپیک پیونگ چانگ، قصد دارد 4 هزار گوشی گلکسی نوت 8 ویژه خود را در اختیار تمامی ورزشکاران و نیز خانواده المپیک شامل همه کارکنان کمیته ملی المپیک و کمیته المپیک پیونگ چانگ قرار دهد. با این کار آنها فرصت خواهند یافت برای داشتن تجربه‌ای بهتر و ارتباطی قوی‌تر به فناوری‌های موبایلی سامسونگ تکیه کنند.

نسخه ویژه گلکسی نوت 8 دارای همان قابلیت‌های برجسته نوت 8 معمولی شامل نمایشگر بدون مرز 6.3 اینچی، قلم S Pen پیشرفته و بهترین دوربین دوگانه شرکت سامسونگ است. علاوه بر این موارد، نسخه ویژه گلکسی نوت 8 دارای یک کاور سفید در قسمت پشتی است که نماد برف و بازی‌های زمستانی است. پنج دایره المپیک که نماد اتحاد پنج قاره و همه کشورها هستند نیز به صورت طلایی رنگ و با الهام از مشعل المپیک روی این کاور نقش بسته است.

نسخه ویژه گلکسی نوت 8

یانگی لی، معاون مدیر اجرایی سامسونگ می‌گوید:

در 20 سال سابقه ما در مقام حامی المپیک، سامسونگ همواره با توسعه روح المپیک و تقویت ارتباطات از طریق جدیدترین فناوری‌ها و تجارب فراگیر، از این بازی‌ها حمایت کرده است. ما با افتخار نسخه ویژه بازی‌های المپیک پیونگ چانگ 2018 را در اختیار همه ورزشکاران قرار می‌دهیم با امید آن که به آنها کمک کنیم ارتباط خود را حفظ کرده و لحظات خاطره‌انگیز زندگی‌شان را ثبت کرده و به اشتراک بگذارند.

نسخه ویژه المپیک همچنین دارای تصاویر پس‌زمینه‌ای با موضوع پیونگ چانگ 2018 خواهد بود. به این ترتیب دریافت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موبایلی سامسونگ، ارتباطی زیبا را تجربه کنند. اپلیکیشن‌های مفیدی نیز از قبل روی این نسخه نصب می‌شود تا تجربه بازی‌های المپیک را به بهترین شکل آن به کاربر منتقل کند.

توماس باخ، رییس کمیته بین‌المللی المپیک می‌گوید:

تعهد سامسونگ به جنبش المپیک در 20 سال اخیر امکان ارتباطی معنادار را از طریق فناوری‌های نوآورانه این شرکت فراهم کرده است. ساخت نسخه ویژه المپیک باعث تقویت تمایل سامسونگ و کمیته بین‌المللی المپیک برای توسعه روح المپیک شد. به خاطر حضور حامیان متعهدی مانند سامسونگ است که ما می‌توانیم تجربه‌ای فراموش نشدنی را از بازی‌های المپیک در هر دوره ایجاد کنیم.

۲ دیدگاه

  1. ولی انصافا سفیدش خوشگل تره تا مشککیش

    (-3)
  2. نسخه بسیار مضخرفیه! حتی نیومده با چارتا وسیله اضافی و خوش قیمت تبدیلش کنه به یه باندل خوب

    المپیک زمستانی کوچیک تر از اونه آدم نسخه ویژه ش تهیه کنه، مگه برای آدم های خاص و شرکت کنندگانش فقط!

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*