آخرین مطالب
14
امروز
حقیقت واقعی منطقه 51

حقیقت واقعی منطقه 51 چیست؟ (گجت تی وی)

منطقه 51 یکی از مرموزترین و جنجالی ترین مناطق جهان در سال‌های اخیر بوده است. آیا واقعا دولت امریکا اسرار موجودات فضایی و بشقاب پرنده های آنها را در منطقه 51 پنهان کرده است؟

یکی از مشکوک ترین نقاط جهان مبنی بر مکان ملاقات بیگانگان با انسان ها منطقه 51 است، منطقه ای محفاظت شده که چندین دهه می‌شود آسمان و زمینش مرکز شایعات و عکس های هولناک از اشیا زمینی و پرنده ناشناس است؛ در این قسمت از گجت تی وی قصد داریم با توجه به اسناد منتشر شده ماهیت واقعی منطقه 51 را در ویدیوی دوبله شده و اختصاصی گجت نیوز تقدیم شما همراهان همیشگی کنیم.

در ابتدای دهه 50 میلادی، نیروی هوایی ارتش آمریکا با هدف جاسوسی، قصد انجام پروازهایی بر روی آسمان اتحاد جماهیر شوروی داشت. اما نگرانی آن‌ها از این بود که هواپیماها شناسایی و از بین بروند؛ پس… در سال 1954 رییس جمهور وقت آمریکا آقای آیزنهاور با پروژه فوق محرمانه پروازهای خیلی بلند به نام پروژه آکواتن موافقت کرد. این پروژه نیازمند مکانی بود که از چشم جاسوسان و شهروندان عادی دور می‌ماند و منطقه 51 بهترین گزینه آن زمان بود.

منطقه 51، واقع در بیابان نوادا نزدیک به دریاچه نمکی گروم قرار دارد. کسی علت دقیق چنین نام گذاریی را نمی‌داند، اما فرضیه ای وجود دارد که نام آن بر اساس تقسیم بندی سایت های آزمایشی موشک های هسته ای به این نحوه انتخاب شده است؛ کمیسیون انرژی اتمی آمریکا سایت آزمایشی نوادا را به مناطق مختلف تقسیم کرده است. در آن زمان ارتش آمریکا با این منطقه آشنایی کامل داشت چرا که در طی جنگ جهانی دوم نیز، در همین منطقه توپخانه های هوایی خود را مستقر کرده بود.

در تابستان سال 1955 در اطراف منطقه 51 مشاهداتی دال بر حضور اشیا پرنده ناشناس گزارش شد که البته، علت آن آغاز تست هواپیما U-2  توسط ارتش هوایی آمریکا بود. هواپیما U-2 می‌تواند بالاتر از 60.000 پا پرواز کند؛ در آن زمان هواپیماهای مسافربری می‌توانستند در ارتفاع 10.000 الی 20.000 پا پرواز کنند در حالیکه یک جنگنده هوایی ارتش آمریکا می‌توانست در ارتفاع 40.000 پا پرواز کند پس اگر خلبان اشیا ریزی در آسمان می‌دید در واقع همان هواپیما U-2 بود. معمولا خلبان ها مشاهدات خود را به واحد های کنترل ترافیک هوایی گزارش می‌دادند “چیزی مشکوک در آسمان است”.

همین گزارشات سبب شد شایعات در مورد این منطقه به شدت گسترش پیدا کند؛ در حالیکه کارمندان رسمی ارتش می‌دانستند گزارشات مبنی بر اشیا پرنده ناشناس، همان U-2 است؛ اما بدلیل مسائل امنیتی نمی‌توانستند حقیقت را بگویند…

۸ دیدگاه

 1. توصیه میکنم اگر این کتاب را بخوانید به واقعیات بیشتری دست پیدا میکنید

  The Day After Roswell
  by Philip J. Corso

  (4)
 2. کار دولت ها همینه نمیذارن مردم اون چیزی که اطرفشون اتفاق میافته رو ببین

  (1)
 3. در مورد یوفوها و آدم فضایی ها بیشتر مطلب بزارید

  (7)
 4. شکی توی وجود بشقاب پرنده و موجودات فضایی نیست، اما این منطقه ممکنه دلایل نظامی خاص داشته باشه

  (9)
 5. دمتون گرم

  چند شماره اخیر گجت تی وی محشر بوده

  (1)
 6. خیالیه هرچیو از مردم قایم کنی ۱۰۰۰ چور حرف در می اورن

  (-2)
 7. کاپوستین منطقه 51 روسیه…

  (4)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*