سیستم استریم بازی گوگل

سیستم استریم بازی گوگل در راه است (شایعه)

گوگل در حال کار روی سیستم‌های استریم گیمینگ و دستگاه‌های بازی است. به نظر می‌رسد که احتمالا سیستم استریم بازی گوگل به‌زودی ساخته و عرضه شود تا گوگل نیز بتواند در بخش گیمینگ، خودی نشان دهد.

بر اساس گزارشی از The Infromation، شرکت گوگل در حال کار بر روی زمینه گیمینگ است. شایعات نشان می‌دهد که گوگل با قدرت تمام در زمینه کنسول بازی و استریم فعالیت می‌کند و کدنیم محصول ارائه‌شده این شرکت Yeti خواهد بود.

احتمالا سیستم استریم بازی گوگل با نام “ساخت گوگل” در بازار شناخته می‌شود و برای کرومکست طراحی خواهد شد.(دستگاهی که با پورت HDMI به تلویزیون هوشمند متصل می‌شود). Yeti در حال حاضر با سیستم Twitch آمازون رقابت نخواهد کرد، چراکه این کنسول با ساختار Twitch ازنظر استریم بازی تفاوت دارد.

کاربران می‌توانند به‌جای دانلود بازی، از استریم شرکت استفاده کنند. سیستم استریم بازی گوگل نیاز به پرداخت هزینه برای خرید حساب کاربری دارد، البته هنوز قیمت آن مشخص نیست. اگر تلاش گوگل برای ساخت و عرضه Yeti موفقیت‌آمیز باشد، شرکت به بازار ۱۰۹ میلیارد دلاری بازی‌ها دست پیدا خواهد کرد.

Yeti سیستمی است که می‌تواند از ساختار ابری گوگل را برای ارائه بازی به کاربر، بهره ببرد. گوگل در مورد عرضه Yeti با توسعه‌دهندگان خود در حال مذاکره است اما هنوز هم مشخص نیست که شرکت از آن‌ها انتظار استریم بازی‌های مبتنی بر سرویس Yeti را دارد یا این‌که ساخت بازی‌های جدید را در دستور کار قرار می‌دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. این شایعه که میزند جلوش ینی شایعه بوده فهمیدین که صحت نداره یا برعکس هنوز در حد شایعه س؟؟