گوشی های هدیه سامسونگ

سرانجام گوشی های هدیه سامسونگ در المپیک زمستانی به ورزشکاران ایرانی رسید

سرانجام گوشی های هدیه سامسونگ پس از جنجال‌های فراوان به ورزشکاران ایرانی در مسابقات المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ رسید و 4 نماینده کشورمان، گلکسی نوت 8 های خود را تحویل گرفتند.

در یکی دو روز اخیر خبر تعلق نگرفتن گوشی های هدیه سامسونگ یعنی گلکسی نوت 8 در مسابقات المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ به ورزشکاران ایران و کره شمالی، سر و صدای زیادی به پا کرد و به نقل محافل خبری تبدیل شد. پس از به وجود آمدن این جنجال، مسئولان سامسونگ، کمیته برگزاری مسابقات المپیک زمستانی پیونگ چانگ و کمیته بین المللی المپیک، ضمن عذرخواهی کردن بابت اتفاقات به وجود آمده، اعلام کردند این گوشی‌های هدیه به زودی به نمایندگان ایران نیز داده خواهد شد.

تحویل گوشی های هدیه سامسونگ به نمایندگان ایران

سرانجام این اتفاق امروز رخ داد و 4 نماینده ایران در المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ یعنی سید ستار صید، سمانه بیرامی باهر، محمد کیادربندسری و فروغ عباسی، گوشی های مخصوص اسپانسر المپیک زمستانی که حاوی اطلاعات مهمی از این رقابت‌ها نیز هست را تحویل گرفتند تا تقریبا این جنجال و حواشی به وجود آمده به پایان برسد. این در حالی است که ورزشکاران کره شمالی به دلیل بی احترامی سامسونگ و مسئولان برگزاری المپیک از گرفتن بسته‌های هدیه این شرکت امتناع کرده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

23 دیدگاه

 1. برام سواله ! یعنی این ورزشکارایه عزیزمون گوشی نداشتن ؟ : ))))

 2. barikala kore…oghde k nadashtim

 3. سلام، ننگ بر شما باد که اینطور رو سیاهمون کردید، یعنی از کره شمالی ها کمترید؟ من یکی از دوست داران سامسونگ هستم اما با این کارش حاظر بودم برم گوشی بدل چینی بگیرم دستم و سامسونگ هم به ایران وارد نشه، شما نماینده های کشور و مردم بودید حیف نام ورزشکاری ها، این نشون میده اصلا اصول همون دایره ها که رو این گوشی هست برای اتحاد و یکسانی چرته ، باید کوبنده پاسخ این بی احترامی و خفت رو میدادید نه بعد این کار دوباره با قبول کردن این گوشی ها به مردم و کشوری که نمایندشید خفتی دیگر ….

 4. سلام، ننگ بر شما باد که اینطور رو سیاهپون کردید، یعنی از کره شمالی ها کمترید؟ من یکی از دوست داران سامسونگ هستم اما با این کارش حاظر بودم برم گوشی بدل چینی بگیرم دستم و سامسونگ هم به ایران وارد نشه، شما نماینده های کشور و مردم بودید حیف نام ورزشکاری ها، این نشون میده اصلا اصول همون دایره ها که رو این گوشی هست برای اتحاد و یکسانی چرته ، باید کوبنده پاسخ این بی احترامی و خفت رو میدادید نه بعد این کار دوباره با قبول کردن این گوشی ها به مردم و کشوری که نمایندشید خفتی دیگر ….

 5. با گریه کردن گرفتیم

 6. خوبه به خوبی و خوشی تموم شد ولی باید حتما یه عذر خواهیی صورت میگرفت

 7. بازم به شعورشون که احترام بهمون گذاشتم معذرت خواستن

 8. با این کار فقط خودشو خراب کرد

 9. بفرما همش سوءتفاهم بود

 10. روش کم شد دیگه واسه ما شاخ بازی در نیاره وگرنه گ..هش میشه خوراکش

 11. بخدا نباید میگرفتن یه گوشی ارزش نداره اینجوری بهمون بی احترامی کنن

 12. سامسونگ حرف نداره الکی براش دارن داستان درست میکنن دلیلش میشه حدس زد ، سامسونگ کلی هم کار خیر تو ایران انجام میده نمونه ی جدیدش همین به زلزله ی کرمانشاه کلی کمک کرد هم زیاد بسته فرستاد هم ماشین لباسشویی که هموطن های زلزله زده ی کرمانشاه بتونند لباس بشورن ، کدوم شرکت موبایل و لوازم خونگی اینجا این کار رو کرد ؟

 13. انتی saeid اپل پرست خود درگیر

  خیر سرشون قرور ایران و ایرانی چی شده؟

 14. خخخخخخخخ عجب اینارو باش گفته بودن اگر سامسونگ بخواد گوشى طلا هم بهمون بده دیگه نمى گیریم!
  😀
  😀

 15. خخخخخخخخ عجب اینارو باش گفته بودن اگر سامسونگ بخواد گوشى طلا هم بهمون بده دیگه نمى گیریم!
  😀
  😀

 16. میلیاردها پول این ملت تو جیب سامسونگ و کره جنوبی میره اونوقت با یه معذرت خواهی خشک و خالی ما رضایت میدیم.ببین مملکت ما به چه روزی افتاده.

 17. این زنای اجنبی چی میگن؟

 18. من بودم نمیگرفتم.بابا یکم غرور داشته باشید.چقدر ترحم میکنن بهمون آخه تاسف داره