شرایط فروش هیوندای آی 20

شرایط فروش هیوندای آی ۲۰ با آپشن‌های جدید (اسفند ۹۶)

شرایط فروش هیوندای آی ۲۰ (Hyundai i20) با آپشن‌های جدید و قیمت بیشتر در اسفندماه ۱۳۹۶ اعلام شد. کرمان موتور قصد دارد این هاچ بک مونتاژ داخلی را با مدل ۹۷ و امکانات بیشتر به مشتریان عرضه کند.

شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی محصولات هیوندای کره جنوبی در ایران، قصد دارد خودروی هیوندای آی ۲۰ مونتاژ داخلی را با امکانات و قیمت بیشتر در سال آینده به بازار عرضه کند. در حالی که هیوندای آی ۲۰ معمولی با قیمت کمتر از ۹۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد، کرمان موتور قیمت i20 آپشنال را ۱۱۵ میلیون تومان اعلام کرده است.

شرایط فروش هیوندای آی 20

طبق بخشنامه جدیدی که برای شرایط فروش هیوندای آی ۲۰ آپشن جدید منتشر شده، امکاناتی مانند سنسور نور، سامانه استارت دکمه‌ای و ورود بدون کلید به خودرو به این خودروی هاچ بک کره‌ای افزوده شده و به خاطر همین چند آپشن، بیش از ۱۸ میلیون تومان به قیمت خودرو اضافه شده است.

در شرایط فروش هیوندای آی ۲۰ آپشنال، این خودرو با شرایط پیش خرید اقساطی، سود مشارکت و سود انصراف ۱۸ و ۱۵ درصدی و موعد تحویل خردادماه ۱۳۹۷ به متقاضیان عرضه می‌شود. هیوندای i20 جدید به پیشرانه ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با استاندارد آلایندگی یورو ۶ و گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک مجهز شده است.

شرایط فروش هیوندای آی ۲۰ جدید – اسفند ۱۳۹۶

شرایط فروش هیوندای آی 20

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. خیلییییی گرونه فراموشش کنیم بهتره

  2. دو سه روز دیگه میبین گفتن قیمت هیوندای آی ۲۰ آپشن جدید توسط کرمان متور اقزایش یافت

  3. حیف نیست اینقدر پووول برای این آشغال بدی؟؟؟

  4. اینو بخری ماه بعدی دوتا ماشین دیگه میتونی بخری با پولش