گوشی های میان رده

هواوی ؛ بازاری تازه برای گوشی های میان رده

امروزه گوشی های میان رده با ویژگی‌های پیشرفته و البته قیمت رقابتی و مقرون‌به‌صرفه، محبوبیت زیادی در بازار تلفن همراه پیدا کرده‌اند. هواوی نیز به عنوان بازاری تازه برای میان‌رده‌های بازار شناخته می‌شود.

بازار هدف و مصرف‌کننده امروز در حال تغییر هستند. دوران صرفا خرید باعجله به پایان رسیده است و شاهد این هستیم که خریدهایی با دقت و با هدف مشخص روی کار آمده است. شاهد این تغییرات در صنعت گوشی‌های هوشمند نیز هستیم. در حالی که برای دستگاه‌های رده‌بالا مشتریان خاص خودش وجود دارد، بخش گوشی های هوشمند متوسطه یا گوشی های میان رده به سرعت در حال محبوب شدن هستند. استفاده از نوآوری‌های منحصربه‌فرد و ویژگی‌های مشترک در دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه با دستگاه‌های بالا رده، عاملی است که این محبوبیت را میان مردم زیادتر کرده است.

بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند در طبقه‌بندی گوشی های میان رده بازار به دنبال تعادل بین ویژگی‌های پیشرفته و قیمت رقابتی هستند. در حال حاضر انتظار می‌رود نوآوری و ویژگی‌های مطرح بدون هزینه‌های بالا در قالب تکنولوژی‌های قابل توجه در پکیج‌های مقرون‌به‌صرفه قرار بگیرد. به زبان دیگر می‌بایست در این طبقه‌بندی بهترین‌ها را با ارزان‌ترین قیمت دور هم جمع کرد.

هواوی به عنوان تعریفی از این شعار است. شعار هواوی این است که زندگی مردم را از طریق تکنولوژی به قدرت برساند و هدف آن تأمین نیازهای کاربران است. این شرکت با تعهد خود به تحقیق و توسعه، بیش از 45 میلیارد دلار در زمینه‌ی تحقیق و توسعه در طول 10 سال گذشته سرمایه‌گذاری کرده است و در میان 10 برند تجاری برتر در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری جهانی قرار دارد. Huawei به عنوان یک برند جهانی در زمینه اسمارت فون، دارای سری استثنایی از گوشی‌های پیشرفته در بخش پریمیوم مانند سری Mate 10 است. با این حال، این نام تجاری اهمیت طبقه در حال رشد در سطح متوسط را به رسمیت شناخته و دارای طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های عرضه شده همانند سری nova است.

گوشی های میان رده جدید هواوی

سری Huawei nova به خاطر ویژگی‌های دوربین مطرح خود، با قابلیت‌های تصویربرداری حرفه‌ای شناخته شده است که عکس‌های عالی را در شرایط نوری کم تولید می‌کنند. با مگاپیکسل بالاتر در دوربین‌های جلو و عقب، بهینه‌سازی نور کم، حالت‌های زیبایی و پرتره و گرفتن عکس با کمک ژست حرکتی، مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرفته را با قیمت معقول در خود جای‌داده است. هواوی نوا 2 پلاس (Huawei nova 2 Plus)، که در اواسط سال گذشته معرفی شد، استقبال استثنایی را در دنیا دریافت کرد، که در این رده کاملا قابل توجه است.

هواوی نوا 2 پلاس

با توجه به تقاضای فعلی برای تلفن‌های هوشمند رده متوسط، انتظار می‌رود که در سال جاری تعداد بیشتری از برندها را در این بخش ببینیم. هواوی به زودی با عرضه گوشی نوا 3 ای (Huawei Nova 3e) قصد دارد استانداردهای مورد انتظار کاربران از گوشی های میان رده را باز تعریف کند پس منتظر خبرهای بیشتر در این ارتباط باشید.

هواوی نوا 3 ای