تماشا کنید : دستگاه صاف کردن آیفون 6 پلاس های خم شده هم آمد !!!

هرچند که هنوز به طور قطعی نمی توان گفت که مشکل خم شدن آیفون 6 پلاس تا چه حد قطعی است و اصلا صحت دارد یا خیر ، با این وجود اکنون شرکتی دست به ساخت یک دستگاه برای صاف کردن آیفون 6 پلاس های خم شده زده است !

iPhone-PanelPress-1

شاید برای قطعی شدن مشکل خم شدن آیفون 6 پلاس اپل ، نیاز باشد کمی دیگر صبر کنیم تا بازخورد مصرف کنندگان آن را از سراسر جهان ببینم اما در هر صورت کمپانی gTool دستگاهی با نام iPhone PanelPress ساخته که قادر است آیفون 6 پلاس خم شده شما را به حال اول باز گرداند !

دانلود ویدیو

همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید ، روش کار این دستگاه بسیار ساده است.ابتدا باید نمایشگر آیفون را به شکلی که در ویدیو نشان داده شده از آن جدا کرده و سپس در این دستگاه قرار دهیم.سپس با تنظیم کردن فشار جک های دستگاه آیفون 6 پلاس خود را صاف کنیم !!!

پی نوشت :

به عقیده شخصی بنده ( به دور از هرگونه جانب داری ) چنین دستگاهی هیچ گاه به تولید تجاری نخواهد رسید و انتشار این ویدیو و معرفی این دستگاه ، احتمالا برنامه تخریبی جدید برخی رقبا برای کمپانی اپل است.

شما چه فکر می کنید ؟!

منابع : yahoo & etechparts

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. گوشیم خم شده چکار کنم????

  2. دوستان کاملا در اشتباهید من گوشی ۶ خودم بدون اینکه بفهمم کی و چه طور کمی خم شد طوری که تاچش بهم ریخت و ال سی دی رو که با دست فشار میدادم خوب میشد بردم نمایندگی خود اپل گفت باید با همین دستگاه پرس بشه و صافش کردن و درست شد.اینکه محصولات اپل از ۴ اس به بعد دیگه کیفیت سابق رو نداره کاملا درست ولی خود کمپانی با یه سری مشتری جو گیر بیخود اسطوره اش میکنن من خودم یکی از اون مشتریام که کم کم داره چشمام باز میشه.
    :Thinking: :Wink:

  3. مطمئن بودم که الکیه
    سامسونگ به عده آدم بیکار و علاف پول داده تا این ویدیوی جعلی رو درست کنه

  4. کاملا با شما موافق هستم.یه مشت آدم… میان این کارا رومیکنن.