مک بوک ایر 2018 اپل

هرآنچه از مک بوک ایر ۲۰۱۸ اپل (MacBook Air 2018) می‌دانیم

بلومبرگ گزارش داده است که مک بوک ایر ۲۰۱۸ اپل (MacBook Air 2018) امسال معرفی می‌شود. در مقاله زیر به بررسی هرآنچه از مک بوک ایر ۲۰۱۸ اپل می‌دانیم خواهیم پرداخت.

به نقل از گزارش جدیدی که توسط بلومبرگ به انتشار رسیده، اپل قصد دارد یک مک بوک جدید با طراحی متفاوت را در اواخر سال جاری میلادی روانه‌ی بازار کند. اینکه اپل نام مک بوک جدیدش را چه چیزی می‌نامد مشخص نیست و بلومبرگ گزارش داده بود که می‌تواند آن مک بوک ایر یا مک بوک ساده نام داشته باشد، اما حالا ما می‌توانیم با قاطعیت بیشتری آن را مک بوک ایر ۲۰۱۸ صدا کنیم.

مک بوک ایر سالهاست که به روزرسانی های داخلی را دریافت کرده است، اما مشتریان دقیقا همان محصولی را می‌بینند که در سال ۲۰۱۱ نیز دیده بودند. با این حال آن با ۱۰۰۰ دلار می‌تواند یکی از مقرون به صرفه‌ترین سیستم های مکی باشد که شما می‌توانید آن را خریداری کنید. اما همه چیز به زودی تغییر می‌کند. در زیر قصد داریم به بررسی هرآنچه از مک بوک ایر ۲۰۱۸ اپل که قرار است امسال معرفی شود، بپردازیم.

مک بوک ایر ۲۰۱۸ اپل

◄ انتظار یک نمایشگر ۱۳ اینچی، نظیر مک بوک ایر فعلی

اپل در سال ۲۰۱۶ یک مک بوک ایر ۱۱ اینچی را نیز عرضه کرده بود.

◄ مک بوک ایر جدید از یک نمایشگر رتیا با وضوح بیشتر بهره‌مند است، اما مشخص نیست آیا مشابه نمایشگر سوپر رتینا آیفون ایکس خواهد بود یا خیر!

مک بوک ایر فعلی تنها لپ تاپ اپل بوده که به یک نمایشگر رتینا مجهز نشده است.

◄ بلومبرگ گزارش داده است که مک بوک ایر ۲۰۱۸ از حاشیه‌های باریک‌تر در اطراف نمایشگرش بهره‌مند است

شما احتمالا باید انتظار داشته باشید چیزی شبیه به میت بوک ایکس پرو هواوی یا دیگر لپ تاپ های دارای حاشیه کم نمایشگر را ملاقات کنید.

◄ مشخص نیست اپل دقیقا چه نامی را برای این لپ تاپ انتخاب خواهد کرد

آن می‌تواند مک بوک ایر نامیده شود که یک نسل جدید برای مدل ۱۳ اینچی هزار دلاری کنونی خواهد بود. یا آنکه می‌تواند یک نسل جدید برای مک بوک ۱۲ اینچی باشد که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و با قیمت ۱۲۹۹ دلار به فروش می‌رسد. بلومبرگ گفته است که آغاز قیمت مک بوک ۱۲ اینچی برخی از مصرف کنندگان را نادیده می‌گیرد؛ پس می‌توان انتظار داشت این لپ تاپ از خانواده مک بوک ایر و با قیمتی مشابه با نسل‌های گذشته آن باشد.

◄ یک مراسم رونمایی تا پیش از پایان سال جاری، احتمالا در ماه اکتبر (مهر/آبان ماه) برگزار خواهد شد. در سالیان اخیر که اپل مک بوک های جدیدش را در پاییز معرفی می‌کرد، معمولا زمان دقیق آن در ماه اکتبر بود.

گزارش شده است که اپل می‌خواهد همزمان با یک لپ تاپ جدید، از یک مینی کامپیوتر جدید به نام مک مینی نیز پرده برداری کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. دیگ با وجود لپ تاپ و مک بوک این چیزا نیازی به مینی کامپیوتر نیس

  2. چرت نیس .چون قطعات گوشی و لپتاپ و بقیه چیزاش تو ایران به سختی و با قیمت نجومی پید میشه برا همین کسی ترجیح نمیده بخره .پس چیزی که چرته مملکت ماس نه برند اپل

  3. ای لب تاب حتما میذاره خخخخ

  4. روی اپل نباید سرمایه گذاری کرد