اسپیکر هوشمند AI Cube

هواوی از اسپیکر هوشمند AI Cube پرده برداشت

اسپیکر هوشمند AI Cube هواوی با دستیار دیجیتالی الکسا و روتر 4G در نمایشگاه IFA 2018 معرفی شد. اسپیکر ای آی کیوب می‌تواند هواوی را به رقیبی جدی برای سایرین تبدیل کند.

روز گذشته، Netgear یک محصول جالب را با نام Orbi Voice معرفی کرد. این وسیله جدید در واقع ترکیبی از یک سیستم روتر مش با اسپیکر هارمن کاردن بود که از دستیار صوتی آمازون الکسا قدرت می‌گرفت. در حالی که این گجت جدید توجه کاربران را به خود جلب کرده بود، هواوی با معرفی محصولی مشابه در قالب اسپیکر هوشمند AI Cube ، همگان را به خود جذب کرد.

اسپیکر هوشمند AI Cube

اسپیکر هوشمند ای آی کیوب هواوی از دستیار دیجیتالی آمازون الکسا پشتیبانی کرده و می‌تواند نقش یک روتر با پشتیبانی از کانال‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز و همین‌طور 4G LTE را ایفا کند. برای استفاده از فناوری 4G، کاربران تنها نیاز به تهیه یک سیم کارت و قرار دادن آن در اسپیکر دارند.

هواوی برخی از قابلیت‌های محصول جدید خود را هم مشخص کرده است که از جمله آنها می‌توان به حفره صدای 400 میلی‌متری در کنار دیافراگم آلومینیومی اشاره کرد. ظاهرا این ترکیب، تولید صدایی «شفاف» در گام‌های میانی و بالایی را فراهم می‌کند. به این مورد باید بهره‌گیری از فناوری صوتی اختصاصی هواوی یعنی “Huawei Histen” را هم اضافه کرد تا قابلیت‌هایی همچون اکولایزر فاز خطی، بیس مجازی، تشخیص صدا از فاصله دور و موارد متعدد دیگر در انتظار کاربران باشد.

هنوز زمان عرضه و قیمت اسپیکر هوشمند هواوی اعلام نشده است.

تصاویر اسپیکر هوشمند AI Cube

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خب پس تا اعلام قیمتش صبر میکنیم ببینیم می ارزه یا نه