دستکش های جدید Timberland برای کار با صفحات لمسی

همان‌طور که به فصل زمستان نزدیک می‌شویم استفاده از لباس‌های زمستانی از جمله دست‌کش بالا می‌رود و همچنین استفاده از سیستم‌های ارتباطی لمسی برای ارتباطات روزمره شما بسیار مهم است. در نتیجه حتی برای ارسال یک پیامک لازم است دستکش‌های خود را درآورید ولی بعضی از گوشی‌ها مانند Galaxy Note 4 قابلیت کار با صفحه لمسی با دستکش‌های پارچه‌ای را دارند، اما اگر گوشی یا تبلت شما چنین امکان را نداشته باشد، نیاز به دستکش‌های پشمی و نرم Timberland دارید که امکان کار با صفحات لمسی را به شما می‌دهد.

در نگاهی دقیق‌تر به این محصول،  این دست‌کش‌ها در چهار رنگ  و چهار اندازه به قیمت حدودی 28$ به فروش می‌رسد. قسمت انگشت اشاره این دست‌کش طوری طراحی شده است که انگشت دست شما تماس لازم را با سطح لمسی دستگاه، حتی در سردترین حالت زمستان هم برقرار کند.
در حالی که مقدار زیادی از دستکش‌ها یک سد بین انگشتان شما و صفحه لمسی ایجاد می‌کنند، این دستکش‌های هوشمند حساسیت ویژه‌ای بین انگشتان شما و صفحه لمسی ایجاد می‌نمایند.

این دستکش‌های سیاه با استفاده از سطح براق و یک علامت سفید رنگ در انگشت اشاره، در تاریکی به آسانی قابل رویت و استفاده می‌باشد.
جنس این دستکش‌ها از جیر بوده و کاملا ضد رطوبت ساخته شده‌اند و خاصیت کششی دارند.

منبع : Timberland

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*