تیزر جدید هواوی Mate 20

انتشار تیزر جدید هواوی Mate 20 با تمرکز بر تراشه کایرین ۹۸۰

تیزر جدید هواوی Mate 20 و هواوی Mate 20 Pro با اشاره به تراشه کایرین ۹۸۰ و قابلیت‌های هوش مصنوعی آن منتشر شد. وجود تراشه ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰ را می‌توان مهمترین ویژگی دو گوشی هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو دانست.

در تیزر جدید هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو به در راه بودن یک «هوش بالاتر» اشاره شده است. این هفتمین تیزر پرچمداران سال ۲۰۱۸ هواوی محسوب شده و در آن به تراشه کایرین ۹۸۰ به عنوان نخستین چیپست ۷ نانومتری دنیا، اشاره می‌شود.

هواوی امسال پیش از رونمایی محصولات جدید سری Mate سر و صدای زیادی به پا کرده و تیزرهایی تبلیغاتی زیادی را پیرامون میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو پیش از رونمایی رسمی آن‌ها منتشر می‌کند. از آنجایی که تا رونمایی رسمی این دو گوشی در روز بیست و چهارم مهر، نزدیک به دو هفته زمان باقی مانده است، انتظار داریم تا فرا رسیدن این روز، چندین تیزر جدید هواوی Mate 20 و Mate 20 Pro را مشاهده کنیم.

هواوی میت ۲۰ پرو بیشتر از مدل پایه در کانون توجه قرار داشته و به خاطر مجهز شدن به صفحه نمایشی بزرگتر و باکیفیت‌تر، مجهز شدن به دوربین سه گانه و برخی قابلیت‌های اضافی دیگر، نسبت به میت ۲۰ مورد انتظار تعداد بیشتری از کاربران است.

از طرفی دیگر، با طراحی زیباتر هواوی میت ۲۰ نسبت به مدل بزرگتر رو به رو هستیم که به جای یک بریدگی عریض، در بالای نمایشگر آن تنها یک بریدگی بسیار کوچک به منظور قرار دادن سنسور ثانویه وجود دارد.

تیزر جدید هواوی Mate 20

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۵ دیدگاه

  1. اووو چقد باحاله داره هواوی داره دیگه میترکونه

  2. چقدر از این گوشی های پرچم دار میسازن 😐😐

  3. وا این تیزر تبلیغاتی دیگه چی بود مال هوش مصنوعی سی پی یو بود؟

  4. خیلی خفنه سخت افزارش انشالله که میترکونه

  5. خوب باید دید که کارین ۹۸۰ در عمل چطور کار میکنه هواوی خودش گفته از a12هم سریع تره ولی اگه در حد a11باشه واقعا حرف نداره

  6. این عکس جی ال ایکس ماست اسکی رفته هواوی

  7. قیافه میت بیست اصلا این شکلی نیست

  8. اوففف مشکیش خیلی عزیزههه