سری جدید اسمارت فون های سامسونگ در راه است : تنوع در محصولات یا تلاش برای بازگشت به دوران طلایی ؟!

سامسونگ گستره بسیار وسیعی از برندهای اسمارت فونی را در اختیار دارد و زمانی که ورژن های مختلف اپراتورهای به عنوان مثال آمریکایی را نیز بر آنها اضافه کنیم، این نام ها گیج کننده تر از گذشته می‌شود!

در کنار تعداد بسیار زیاد این عناوین تجاری، نامگذاری های آنها نیز برای خود حکایتی جالبی دارد. نام هایی چون Ace، Young، Core، Grand، Mega و Max عناوینی نیستند که هر شرکتی راضی به قراردادن آنها بر روی یک اسمارت فون باشد.

اما به نظر خزانه نام های سامسونگ به اتمام رسیده و حالا وقت آن است که از حروف بی پایان انگلیسی برای نامگذاری محصولات جدید استفاده کرد. به گفته وبسایت سام‌موبایل، کمپانی سامسونگ پس از سری جدید A، با سری دیگری که نام آن از حروف انگلیسی به عاریه گرفته شده، حضور در بازار را ادامه خواهد داد.

این وبسایت اشاره ای به جزئیات سخت افزاری خط جدید نداشته.

سامسونگ اخیرا خط گلکسی A را با اسمارت فون های A3 و A5 ساخته شده از فلز به بازار معرفی کرد و A7 این سری نیز به زودی از راه میرسد.

به نظر کاهش بی سابقه سود سامسونگ عامل مهمی در اتخاذ این تصمیمات بوده است. اخبار جدید پیرامون تولید پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی S6 نیز نشان میدهد که طراحی آن کاملا متفاوت با مدل های پیشین انجام خواهد شد.

این شرکت پس از اعلام گزارش مالی اخیر خود خبر داده بود که سیاست گذاری و طراحی محصولات جدید را از اساس تغییر میدهد.

منبع : SamMobile

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*