بلیزارد پس از ۱۷ سال با بازی جدید Overwatch به میدان آمد + تریلر و گیم‌پلی

 امروز در مراسم بلیزکان ۲۰۱۴، کمپانی بلیزارد از جدیدترین عنوان بازی خود پس از ۱۷ سال رونمایی کرد. بازی جدید Overwatch نام گرفته و یک بازی شوتر تیمی ۱۲ نفره است (۶ نفر در هر تیم).

آورواچ آینده ای نزدیک را به تصویر می‌کشد که تبهکاران و هیروها در میادین مختلف شهری و غیرشهری به جنگ یکدیگر می‌روند. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Team Fortress 2 کمپانی والو دارد.

blizzard-overwatch-1

نخستین ویدیوی منتشر شده از این بازی، نمایش تریلری با طراحی مشابه با انیمیشن‌های پیکسار بود که یکی از صحنه‌های بازی را بازسازی کرد. این تریلر ۵ دقیقه ای را می‌توانید در ادامه تماشا کنید :

دانلود ویدیو

بلیزارد پس از تریلر، ویدیوی ۵ دقیقه ای دیگری را از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشت. در این ویدیو یکی از تیم‌ها از اهدافی محافظت می‌کند و تیم مقابل از انواع قدرت‌ها و مهارت‌های خود برای بدست آوردن هدف استفاده می‌کند. ویدیوی گیم‌پلی را نیز می‌توانید در ادامه مشاهده کنید :

دانلود ویدیو

بلیزارد گفته که این بازی برای گیمرهای تازه وارد سخت نخواهد بود و می‌توانند در زمانی کوتاه قواعد بازی را فرا بگیرند.

آورواچ سال آینده به صورت بتا عرضه می‌شود و بلیزارد زمان انتشار رسمی آن را “زودتر از آنچه که تصور کنید” اعلام کرده است. جهت ثبت نام در این بازی نیز می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی‌های قبلی این شرکت شامل وارکرفت، دیابلو و استارکرفت برای نخستین‌‌بار در سال‌های ۱۹۹۴، ۱۹۹۶ و ۱۹۹۸ وارد بازار شده بودند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*