شارژر فوق سریع HTC سرعت شارژ را تا ۴۰ درصد افزایش می دهد

اچ تی سی به تازگی از شارژر فوق سریع خود با نام Rapid Charger 2.0 پرده برداشته است.از ویژگی بارز این شارژر این است که کاربر می تواند با سرعتی حدود ۴۰ درصد بیشتر از حالت عادی گوشی خود را شارژ کند! یعنی تقریبا زمان شارژ به نصف تقسیم می شود.

htc-rapid-charger-2-0-1

نکته ای که در مورد Rapid Charger 2.0 باید بدانیم این است که این شارژر یک سخت افزار جهانی است و این بدین معنی است که ، در هر نقطه از جهان، و برای هر نمونه گوشی  اچ تی سی  این شارژر قابل استفاده بوده و  این افزایش ۴۰ درصدی شارژ برای برخی مدل ها مثل htc One M8 / E8 / Remix و Desire Eye مورد آزمایش قرار گرفته و صد درصد تایید شده است.

البته شرکت کولکام هم ظاهرا در این زمینه بیکار نبوده و شارژی با نام Quick Charge 1.0 معرفی کرده است. ویژگی Quick Charge 1.0 این است که وقتی یک دستگاه دارای چیپ Snapdragon به منظور شارژ کردن مورد استفاده قرار می گیرد حداقل ۴ ساعت نیاز به زمان دارد،  اما زمانی که پای Quick Charge 1.0  به میان می آید، این مدت زمان به زیر ۳ ساعت کاهش پیدا می کند.

Quick-Charge-1

از ویژگی های Quick Charge 1.0 این است که می توان به صورت یو اس بی، به دستگاه های مختلف آن را متصل کرد و بهره لازم را  از آن برد!  این شارژر در واقع بر روی بسیاری از دستگاه ها مثل Droid DNA HTC, Samsung Galaxy S III, Nokia Lumia 920, Asus Padfone و LG Nexus 4. قابل اعمال است و می تواند به شارژ آن ها کمک کند. اما اینکه  اچ تی سی نام شارژرش را Charger 2.0 گذاشته قطعا هدفش این بوده که نسل جدید شارژر ها را نمایش دهد!

البته نکته قابل توجه در مورد شارژر اچ تی سی این است که از طریق پورت microUSB به دستگاه ها متصل می شود! این فناوری در چیپست های Snapdragon 800 و ورژن های بعد از آن مثل Snapdragon 801 و … قابل استفاده است.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*