آپدیت ماه اکتبر ویندوز 10

مایکروسافت فایل های پاک شده کاربران پس از آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ را بازیابی می‌کند

مایکروسافت وعده داده تا فایل های پاک شده کاربران اینسایدر پس از نصب آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ را به آن‌ها بازگرداند. انتشار این آپدیت جدید ویندوز ۱۰ مدتیست متوقف شده است.

مایکروسافت ۱۰ مهر ماه میزبان یک رویداد خبری ویژه به نام سرفیس ۲۰۱۸ بود و در آن در کنار کامپیوترهای جدید سری سرفیس خود، از آپدیت اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ نیز پرده برداری کرد و آن را در اختیار کاربران اینسایدر خود قرار داد. بسیاری از کاربرانی که آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ را دریافت کرده‌اند، چند روز پیش گزارش مبنی بر پاک شدن برخی از فایل‌هایشان را به انتشار رساندند.

غول نرم افزاری جهان به همین خاطر بود که دستور به توقف انتشار آپدیت اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ داد تا پس از بررسی مشکل و حل آن، مجددا آن را در اختیار کاربران اینسایدر قرار دهد. اما سوالی که برای کاربران زخم خورده پیش می‌آید، این است که تکلیف فایل های پاک شده آن‌ها پس از به روزرسانی ویندوز خود چیست؟ مایکروسافت امروز بیانیه‌ی رسمی را به انتشار رسانده و پاسخ این کاربران را داده است.

مایکروسافت قول داده است، تمام فایل های مهم شخصی کاربران که پس از دریافت آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ به صورت خودکار حذف شده است را بازیابی کرده و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این قول در حالی از سوی مایکروسافت داده شده که روز به روز بر تعداد کاربران آسیب دیده و شکایت‌ها علیه این شرکت افزوده می‌شود.

آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ را نصب نکنید

به نقل از دونا سارکار (مدیر پروژه ویندوز اینسایدر)، کاربرانی که از این بحران به وجود آمده آسیب دیده‌اند باید استفاده از کامپیوتر خود را متوقف کرده و به صورت مستقیم با مایکروسافت تماس برقرار کنند. وی در یک توییت عنوان کرده است که تیم پشتیبانی فنی مایکروسافت دارای ابزاری است که می‌تواند شما را به شرایط خوبی بازگرداند. وی پیشتر خاطرنشان کرده بود که کاربران به هیچ عنوان نباید آپدیت ماه اکتبر ویندوز ۱۰ را نصب کنند:

اگر شما هم پس از دریافت آپدیت ۱۸۰۹ ماه اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ فایل‌هایتان را گم کرده‌اید، لطفا با خط پشتیبانی ما تماس بگیرید. آن‌ها دارای ابزاری هستند که می‌توانند شما را به شرایط خوبی بازگردانند. این بیلد مشکل ساز دیگر به صورت دستی قابل نصب نیست – دونا سارکار ۶ اکتبر ۲۰۱۸

اگر شما هم به این مشکل دچار شده‌اید، با شماره پشتیبانی مایکروسافت در آمریکا ۸۰۰-۱+ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۵ دیدگاه

  1. کار خوبی کرد اینکارو نکنه مشتری هاش میپرن

  2. کسایی که توی ایرانن چی؟؟
    با ویندوز دزدی

  3. خب این خودش میشه دزدی اطلاعات