پیش فروش لوازم خانگی

طرح پیش فروش لوازم خانگی با قیمت قطعی از امروز 17 مهر 97 اجرا می‌شود

طرح پیش فروش لوازم خانگی توسط تولیدکنندگان با مجوز ستاد تنظیم بازار اجرا می‌شود. در مرحله‌ی اول این طرح، 160 محصول با قیمت قطعی از روز سه شنبه 17 مهر 1397 پیش فروش خواهد شد.

ستاد تنظیم بازار، موافقت خود با طرح پیش فروش لوازم خانگی را برای تولیدکنندگان توانمند و بدون مداخله دولت اعلام کردند. اعضای کارگروه ستاد تنظیم بازار با این شرط با اجرای طرح مذکور موافقت کردند که تولیدکنندگان رفتاری مبتنی بر حمایت دولت، وزارت صنعت و این کارگروه نداشته باشند. به این ترتیب شرکت‌های تولیدکننده می‌توانند از ظرفیت‌های اجرایی و تخصصی خود برای پیاده‌سازی طرح‌های مشابه در فضایی رقابتی استفاده کنند. سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز  اعلام کرده تدوین، تصویب و ابلاغ ضوابط فروش اقساطی و پیش فروش کالا راه را برای عرضه کالا با قیمت مقطوع و با کمترین نوسان قیمت باز می‌کند.

عرضه 160 محصول در طرح پیش فروش لوازم خانگی

بنابراین قرار شد طرح پیش فروش لوازم خانگی شامل 160 مدل محصول از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، تلویزیون ال ای دی و لوازم خانگی کوچک از روز سه شنبه 17 مهر 1397 در دو شیوه قیمت مقطوع و خرید با قیمت غیر قطعی و با سود مشارکت آغاز شود. این طرح به مدت محدودی ادامه خواهد داشت و هر کالایی که ظرفیت فروشش تکمیل شود، سایت بسته شده و مصرف کنندگان می‌توانند برای مرحله‌ی بعدی درخواستشان را ثبت کنند.

در طرح پیش فروش لوازم خانگی ، قیمت به صورت قطعی بوده و مشتریان نسبت به مدت زمان انتظار خود مشمول دو درصد تخفیف می‌شوند و اگر متقاضی خواستار تحویل کالا در ماه اول باشد، این تخفیف را دریافت نمی‌کند. تولیدکنندگان به منظور رفع نگرانی مصرف کنندگان در مورد نوسان قیمت‌ها در بازار این طرح را اجرا می‌کنند و مشتری می‌تواند با مراجعه به سایت اعلام شده و واریز وجه محصول خریداری شده، رنگ و شرایط زمانی تحویل را تعیین کند و اگر تولیدکننده در موعد مقرر به تعهد خود عمل نکند باید 25 درصد جریمه ماهانه بپردازد. همچنین تمامی قیمت‌های تعیین شده برای محصولات قابل عرضه در این طرح با هماهنگی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بوده و قیمت کالاها بر روی سامانه نظارت بر قیمت کالاها و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به نشانی 124.ir ثبت شده است.

پیش فروش لوازم خانگی

امین منانی، قائم مقام گروه صنعتی انتخاب (شرکت مادر اسنوا) در این باره می‌گوید این برند تولیدکننده لوازم خانگی داخلی تعداد محدودی از مجموعه لوازم تولیدی خود را عرضه خواهد کرد و هر متقاضی می‌تواند با کد ملی برای ثبت نام و خرید اقدام کند. همچنین این امکان برای خریداران فراهم شده تا تقاضاها یا سبد کامل لوازم خانگی مورد نیاز خود را تا 6 ماه آینده یعنی تا فروردین 1398 سفارش دهد. برای اطمینان از تحویل کالاهای سفارشی توسط مشتریان، 25 درصد جریمه دیرکرد در نظر گرفته شده که در صورت عدم اجرای تعهدات توسط تولیدکننده، این جریمه به مشتری پرداخت می‌شود. همین‌طور 7 درصد جریمه انصراف برای مشتریان تعیین شده است.

به گفته منانی، در مرحله اول طرح پیش فروش لوازم خانگی تعداد 50 هزار دستگاه لوازم خانگی با قیمت قطعی برای تحویل از یک تا شش ماه عرضه می‌شود و یک طرح مشارکتی نیز به اجرا درمی‌آید که خریدار با پرداخت 50 درصد قیمت کالا و سود مشارکت 18 درصدی می‌تواند کالای خود را در زمانی که مشخص می‌کند دریافت کند.

قائم مقام این شرکت تولیدکننده لوازم خانگی در پایان تاکید کرد که متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 17 مهر 1397 با مراجعه به سایت www.snowa.ir نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام کنند.

۴۱ دیدگاه

 1. خدا لعنتتون کنه پکیج2تومنی رو کردید 6تومن من جوون بدبخت با ماهی2/5ملیون قسط حقوق1/5ملیون ک نمیدن چجوری بخرم و خونمو کامل کنم
  خدا ظالمان طول بشر رو بیامرزه شما رو شیطون رو سفید کردید به اسم دین و قران
  شما عمروعاص های زمانید ایشالا همتون قلع و قم بشید خدا لعنتتون کنه از اولی تا اخریتون

  (5)
 2. حاضرم قسم بخورم، طراح و مدیر شما برای فروش ، تخم زنا و دلالی حروم خوری است

  (0)
 3. از این همه نظر های عالی من جواب خودمو گرفتم .چقدر همه دعا گو بودن …

  (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*