خدمات نرم افزاری هواوی

کمپین پاییزی خدمات نرم افزاری هواوی از ۱۹ آبان ۹۷ آغاز می‌شود

کمپین پاییزی خدمات نرم افزاری هواوی از ۱۹ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۷ در مجتمع چارسو تهران برگزار می‌شود. در این رویداد، همه گوشی های هواوی، حتی گوشی های بدون گارانتی از خدمات نرم افزاری پس از فروش رایگان بهره‌مند خواهند شد.

هواوی با اشراف به اهمیت کیفیت خدمات پس از فروش و همچنین در جهت احترام به مشتریان خود که از گوشی های هوشمند این برند استفاده می‌کنند، کمپین‌هایی با هدف ارائه خدماتی بیش از آنچه به صورت استاندارد برای محصولات این برند تعریف شده، داشته است. در واقع هواوی نه تنها خود را متعهد به ارائه دقیق خدمات پس از فروش محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌داند، بلکه معتقد است شأن و جایگاه مشتریان ایرانی هواوی ایجاب می‌کند که فراتر از آنچه مورد انتظار آنهاست به ایشان خدمت ارائه کند. با توجه به هدف ذکر شده هواوی به زودی کمپین ارائه خدمات رایگان نرم افزاری را با عنوان « کمپین پاییزی خدمات نرم افزاری هواوی » آغاز خواهد کرد.

جزئیات کمپین پاییزی خدمات نرم افزاری هواوی

در طول این رویداد، ارائه خدمات رایگان نرم افزاری شامل برطرف کردن عیوب نرم افزاری، نصب آخرین به‌روزرسانی‌های ارائه شده در کنار خدمات پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به علاوه خدمات ارزشمند دیگری مانند کالیبره کردن سنسورها و صفحه نمایش، انجام خدمات باکتری‌زدایی از گوشی و بهینه‌سازی تنظیمات گوشی های هواوی نیز در این رویداد به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این خدمات به کلیه گوشی‌های دارای گارانتی و حتی خارج از گارانتی هواوی ارائه می‌شود، لذا کاربرانی که مدت زمان گارانتی گوشی‌های آنها به اتمام رسیده هم می‌توانند از این خدمات رایگان بهره ببرند.

هواوی خدمات رایگان گفته شده را به کاربران خود از ۱۹ تا ۲۴ آبان ماه ارائه می‌کند و کاربران گوشی های هواوی می‌توانند در این مدت‌زمان با مراجعه به مرکز خدمات هواوی شعبه مجتمع چارسو تهران از این خدمات بهره‌مند شوند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سایر جزئیات کمپین پاییزی خدمات نرم افزاری هواوی می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۲۰۰۰ تماس یا به اپلیکشن Hi-Care که در همه گوشی های هواوی نصب شده است مراجعه فرمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. هواوی چقدر توی ایران سرمایه گذاری کرده

  2. واقعا الان میفهمم که جایی که داریم توش زندگی میکنیم کشور نیست . آشغالدونیه البته حیفه اشغال دونی
    تو اونم باز چیزی برا زنده بودن هست امیدی هست