چرا موسس فیس بوک همیشه یک تی شرت خاکستری به تن دارد ؟!

مارک زاکربرگ مدیر و موسس بزرگترین شبکه اجتماعی جهان ، فیس بوک و یکی از برجسته ترین افراد دنیای تکنولوژی ، همواره یک تیشرت خاکستری بر تن دارد، اما چرا و راز این تیشرت چیست ؟

شاید تا به حال کمتر کسی به نوع لباس مارک زاکربرگ موسس فیسبوک توجه کرده باشد، پوشش ساده ای که همواره یک تیشرت خاکستری است که به هنگام کار، کنفرانس های خبری و خانه همیشه بر تن دارد. از نظر منتقدین وی برای اینکه علاوه بر موقعیت شغلی موفق خود شناخته شود علاقمند است با یک سبک لباس در اذهان عمومی بماند، این نوع پوشش را انتخاب نموده است.

در یکی از کنفرانس‌های خبری از مارک زاکربرگ سؤال شد که چرا هر روز این لباس را می‌پوشید؟ بر خلاف انتظاری که همگان داشتند با جدیت تمام گفت ” چندین دلیل دارد و دلیل اصلی این است که من هر روز که از خواب بیدار می‌شوم به این فکر می‌کنم که چه گونه می‌توانم به کاربران خود در سراسر دنیا خدمات بهتری ارایه دهم پس با فکر نکردن به جزئیات پیش پا افتاده همچون انتخاب در پوشیدن لباس و خوردن غذا از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری کرده و وقت بیشتری برای کار داشته باشم “

بدون شک مارک زاکربرگ به عنوان یکی از موفق‌ترین و جوان‌ترین مدیران دنیای اینترنت با الگو قرار دادن اشخاصی همچون استیو جابز موسس شرکت اپل نام خود را در میان کسانی که مسیر دنیا را با نبوغ خود تغییر داده‌اند جای داده است.

منبع : sbs

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*