نرم افزار Clone

نرم افزار Clone در هواوی میت ۲۰ امکان انتقال سریع اطلاعات را فراهم می‌کند

نرم افزار Clone به‌صورت پیش‌فرض در گوشی های سری میت ۲۰ هواوی نصب شده است. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید اطلاعات موجود در گوشی قدیمی را به آسانی و با سرعت به گوشی جدید خود منتقل کنید.

شرکت هواوی در سری میت ۲۰ (HUAWEI Mate 20) با نصب نرم افزار Clone به صورت پیش‌فرض، به خریداران این امکان را داده تا اطلاعات موجود در گوشی قدیمی خود را به سرعت به این گوشی منتقل کنند. گوشی های سری هواوی میت ۲۰ با استفاده از نسل جدید فناوری‌ها در ساخت گوشی های هوشمند و بهره‌گیری از بهترین دوربین‌ها، یک گام فراتر گذاشته و امکان انتقال سریع داده‌های موجود در گوشی‌های قدیمی را برای کاربران خود فراهم کرده است.

معرفی نرم افزار Clone

HUAWEI Phone Clone در این سری از گوشی‌های هواوی، از قابلیت‌های جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک ساده، تمامی محتویات موجود در حافظه گوشی قدیمی خود را به دستگاه جدید منتقل کنند. بنابراین شما می‌توانید تمام اطلاعات گوشی قدیمی خود را از پیامک‌ها و موزیک‌ها گرفته تا فهرست مخاطبان، عکس‌ها، اپلیکیشن‌ها و تمام موارد دیگر، به گوشی جدید خود انتقال دهید.

حتی در صورتی که گوشی قدیمی شما یک گوشی هواوی نباشد نیز می‌توانید به طور رایگان با استفاده از نرم افزار Clone اطلاعات خود را به گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20 انتقال دهید. برای این کار کافی است، چند مرحله ساده را به نحوی که در آموزش آنلاین ارایه می‌شود، دنبال کنید:

۱. اپلیکیشن Phone Clone را در دو گوشی قدیمی و جدید خود دانلود کنید. این نرم افزار در Google Play و Apple Store قابل دسترسی است. همچنین به‌صورت پیش‌فرض در گوشی‌های سری HUAWEI Mate 20 نیز موجود است.

۲. در گوشی قدیمی خود گزینه This is the old phone را انتخاب کنید و در گوشی جدید خود یعنی HUAWEI Mat 20 نیز گزینه This is the new phone را انتخاب کنید.

نرم افزار Clone

۳. در گوشی قدیمی، به اپلیکیشن Phone Clone اجازه دسترسی به فایل‌های مختلف را بدهید.

نرم افزار Clone

۴. در گوشی HUAWEI Mate 20، سیستم عامل گوشی قبلی خود را مشخص کنید که Android است یا iOS.

نرم افزار Clone

۵. گوشی قدیمی خود را با استفاده از Wi-Fi به گوشی جدید متصل کنید.

نرم افزار Clone

۶. اگر اتصال موفقیت‌آمیز باشد، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

نرم افزار Clone

۷. در این مرحله تمام فایل‌های مدنظر خود را برای انتقال به گوشی جدید، یعنی هواوی میت ۲۰ پرو انتخاب و سپس روی گزینه Transfer بزنید.

نرم افزار Clone

اکنون تنها کاری که باید بکنید این است که منتظر بمانید تا اطلاعات شما به گوشی جدید منتقل شده و تنظیمات گوشی جدید نیز راه‌اندازی شود.

این برنامه حتی به شما اطلاع می‌دهد که چند درصد از اطلاعات منتقل شده است، بنابراین نیازی به حدس و گمان نیست.

مزیت این قابلیت در انتقال سریع اطلاعات از گوشی قبلی با استفاده از اپلیکیشن Phone Clone در گوشی هواوی این است که به هنگام استفاده از دستگاه جدید، دیگر نگرانی بابت انتقال یا از دست رفتن برخی اطلاعات، حین انتقال نیست. در واقع با استفاده از این قابلیت هر چیزی از گوشی قدیمی شما با امنیت بیشتر و ظرف چند دقیقه به گوشی HUAWEI Mate 20 Pro منتقل می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. نیاری ب حدس و گمان نیس دیگ بعد انتقال فایل مشخص میشه خب

  2. چرا هواوی هرچی ارائه میده فقط برا میت ۲۰ و پی ۲۰ پس میان رده های دیگش چی