نمایشگر Onyx Cinema LED‌

سامسونگ بزرگ‌ترین نمایشگر Onyx Cinema LED‌ را در چین راه‌اندازی کرد

سامسونگ بزرگ‌ترین نسخه‌ی نمایشگر Onyx Cinema LED خود را در سینما کپیتال چین راه اندازی کرد. غول کره‌ای می‌خواهد این صفحه نمایش را با نمایشگرهای قدیمی سینمایی جایگزین کند.

سامسونگ نمایشگر Onyx Cinema LED خود را جایگزین نمایشگرهای پروژکتور قدیمی در سینماهای سراسر جهان خواهد کرد. نخستین بار در کره جنوبی در ماه جولای سال گذشته، این نسل جدید نمایشگرهای سینمایی رونمایی شدند تا راه خود را برای رفتن به سینماهای انتخاب شده‌ای در ایالات متحده، آلمان، اتریش، سوئیس، تایلند، چین، هند و سایر کشورها پیدا کنند.

سامسونگ با نصب بزرگ‌ترین نمایشگر Onyx Cinema LED خود در سینما کپیتال پکن چین، به دنبال گسترش استفاده از این فناوری است. این نمایشگر با عرض 14 متری خود، 1.4 برابر عریض‌تر شده و نزدیک دو برابر فضای صفحه را در مقایسه با مدل اصلی این نمایشگر که 10 متری است، در اختیار دارد. سامسونگ می‌گوید این نمایشگر، نسخه‌ی بزرگتری برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان صفحات نمایشگر بزرگ‌تر و پروژه‌های کسب و کار بیشتر است.

نمایشگر Onyx Cinema LED یک راه حل جامع برای ارائه نمایشگرهای بزرگ است

با نصب این نمایشگر، سامسونگ بازار دسترسی به نمایشگرهای بزرگ خود را در سراسر جهان گسترش خواهد داد. این نسل جدید دارای تمام قابلیت‌های نسل نخست نمایشگر Onyx نیز هست. آن از وضوح 4K، ظرفیت‌های HDR، شفافیت بالا، کنتراست بیشتر و حتی محتوای 3D پشتیبانی می‌کند. سیستم صوتی JBL با این فناوری نمایشگر همراه است تا آن بتواند ارائه کننده‌ی تجربه‌ی نمایش همه جانبه‌ای را برای مخاطبان باشد.

Seog-gi Kim، نایب رئیس تجارت نمایشگرهای سامسونگ الکترونیکس در ارتباط با راه اندازی سینمایی در چین، مجهز به فناوری نمایشگر Onyx Cinema LED چنین می‌گوید:

نمایشگر جدید Onyx ما بازتابنده‌ی یک گام مهم برای صنعت است و ما آن را در نسل بعدی سینماهای سراسر جهان قرار خواهیم داد. ما هیجان زده هستیم که با سینما کپیتال همکار شده‌ایم تا به ما کمک کند این استاندارد جدید را برای تصاویر باکیفیت بر روی نمایشگر بزرگ، به نمایش بگذاریم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. دیگ الان این مانیتورا فقط و فقط به درد بازی و واقعیت مجازی میخوره ولا غیر

  2. ژاپن بود یا چین گفتن 8K زدن تازگیا؟

  3. 4k برا ی چنین نمایشگر غولی خیلی کمه؛ بایست 8k می‌بود