پردانلودترین اپلیکیشن های سال 2018

پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ معرفی شدند

لیست پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ منتشر شد. با توجه به این لیست، فیس بوک به عنوان صاحب ۴ اپلیکیشن واتس اپ، مسنجر، فیس بوک و اینستاگرام بیشترین سهم دانلود را به خود اختصاص داده است.

مدتی است برخی از شرکت‌های تحقیقاتی به صورت ماهانه، فصلی و سالانه میزان دانلود اپلیکیشن‌های مختلف را در قالب یک گزارش جامع منتشر می‌کنند که برای شرکت‌ها توسعه‌دهنده و سازنده این اپلیکیشن‌ها بسیار حائز اهمیت است تا به کمک آن میزان موفقیت خود را بررسی کنند. اخیرا پژوهشگران فعال موسسه App Annie اپلیکیشن‌های دو فروشگاه اینترنتی و آنلاین اپ استور اپل و گوگل پلی استور را بررسی کرده و لیستی از پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ را منتشر کرده‌اند.

پردانلودترین اپلیکیشن های سال 2018

پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ کدامند؟

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی موسسه App Annie شرکت فیس بوک با وجود این که رسوایی‌های اطلاعاتی را در سال ۲۰۱۸ تجربه کرده است، اما همچنان ۳ اپلیکیشن این شرکت یعنی واتس اپ، مسنجر و فیس بوک بیشترین سهم دانلود در سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد‌ه‌اند. از سویی بر اساس گزارش منتشر شده، متوجه می‌شویم که در سال ۲۰۱۸ میزان دانلود اپلیکیشن‌های موجود در دو فروشگاه اینترنتی اپ استور اپل و گوگل پلی استور به ۱۱۳ میلیارد بار رسیده و نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است. محققان موسسه App Annie عنوان می‌کنند میزان علاقه کاربران برای دانلود اپلیکیشن‌های پیام رسان و شبکه های اجتماعی نیز نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.

در ادامه این گزارش آمده است پس از اپلیکیشن‌های فیس بوک مسنجر، واتس اپ و فیس بوک، سایر اپلیکیشن‌ها نظیر تیک تاک، اینستاگرام، مرورگر یو سی براوسر (UC Browser)، شیرایت (ShareIt)، اسنپ چت، نتفلیکس و ویگو ویدیو نیز جزو پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸ محسوب می‌شوند. از سویی در سال جاری کاربران برای خرید و دانلود اپلیکیشن‌های مختلف بیش از ۷۶ میلیارد دلار هزینه کرده‌اند که این مقدار نسبت به سال گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است. لازم به ذکر است برخی از تحلیل‌گران عنوان می‌کنند این آمار منتشر شده از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا نیمه نخست ماه دسامبر است و با توجه به عید کریسمس و تخفیف‌های ویژه‌ای که شرکت‌های مختلف به مناسب سال جدید میلادی در نظر می‌گیرند، آمار دانلود برخی از اپلیکیشن‌های پولی نظیر نتفلیکس که سرویس آنلاین پخش و استریم آنلاین فیلم محسوب می‌شود، به مقدار چشمگیری افزایش پیدا می‌کند و لیست منتشر شده با کمی تغییر روبه‌رو خواهد شد.

لیست پردانلودترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۸

پر دانلود ترین اپلیکیشن های سال 2018

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

  1. فیس بوک هنوزم هست؟؟؟

  2. من چرا هیچ کدومو ندارم

  3. اوووف فک میکردم فیس بوک دیگ از رده خارج شده

  4. واتس اپو مطمعنم ایرانی ها رکورد شکستن

  5. یو سی بروزر واقعا برا موبایل یه مرورگر عالیه از وقتی گوشی هوشمند دارم یو سی بروزر هم رو گوشیم دارم