آی او اس 12.2

آی او اس ۱۲.۲ جزئیاتی از آیپدهای جدید و آیپاد تاچ ۲۰۱۹ را افشا کرد

افشاگران از لابه‌لای قطعه کدهای آپدیت آی او اس ۱۲.۲ (iOS 12.2)٬‌ اطلاعاتی از مدل‌های جدید آیپد و همچنین آیپاد تاچ ۲۰۱۹ کسب کرده‌اند که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

در حالی که به معرفی مدل ۲۰۱۹ آیپدهای اپل نزدیک می‌شویم٬ افشاگران از لابه‌لای قطعه کدهای آپدیت آی او اس ۱۲.۲ اطلاعاتی از آیپدهای مدل ۲۰۱۹ و همچنین آیپاد تاچ ۲۰۱۹ را کشف کرده‌اند. این جزئیات٬ شایعاتی که در گذشته شنیده بودیم را تایید می‌کنند.

اپل به لطف تجربه‌ای که سال‌ها با خانواده آیپد داشته است٬ مدل‌های ۱۲.۹ اینچی و ۱۱ اینچی آیپد پرو ۲۰۱۸ را با طراحی جدید و سخت افزاری قدرتمند روانه‌ی بازار کرد. با این حال فروشگاه رسمی اپل همچنان آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی ۲۰۱۷ و آیپد ۹.۷ اینچی ۲۰۱۸ را با تراشه‌ای کمی قدیمی‌تر و قیمت نسبتا کمتر را برای فروش موجود دارد. همچنین آیپد مینی ۴ نیز هنوز به صورت رسمی به فروش می‌رسد که سخت افزار آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد.

آی او اس ۱۲.۲ چه چیزی را افشا می‌کند؟

حال چند منبع٬ روزنه‌هایی را در قطعه کدهای آی او اس ۱۲.۲ ٬ آخرین به‌روزرسانی این پلتفرم پیدا کرده‌اند که می‌تواند جزئیاتی از آیپدهای جدید را افشا کند. ظاهرا دو مدل آیپد با وای فای و دو مدل اتصال سلولی قرار است عرضه شود که احتمالا این‌ها مربوط به مدل اصلی ۹.۷ اینچی یا حتی شاید آیپد مینی ۵ باشد.

این اطلاعات با آنچه در گذشته شنیده‌ایم و به بیرون درز پیدا کرده٬ یکسان است. یکی از این شایعات این است که آیپد مینی ۵ و آیپد ۹.۷ اینچی اپل از یک نمایشگر بزرگ‌تر ۱۰ اینچی با حاشیه‌های اضافی کمتر در نمایشگر خود برخوردار خواهند بود.

همچنین از قطعه کدهای آی او اس ۱۲.۲ اطلاعات مربوط به یک دیوایس دیگر اپل نیز افشا شده است. ما از آیپد تاچ حرف می‌زنیم. گفته می‌شود این دیوایس فاقد تاچ آیدی یا فیس آیدی خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه