نسخه بتا اندروید 9 پای برای آنر 7 ایکس منتشر شد

نسخه بتا اندروید ۹ پای برای آنر ۷ ایکس منتشر شد

گوشی آنر ۷ ایکس (Honor 7X) که در سال ۲۰۱۷ توسط این برند چینی عرضه شده بود، به تازگی نسخه بتا اندروید ۹ پای را دریافت کرده است.

از لحظاتی پیش انتشار نسخه بتای جدیدترین سیستم عامل گوگل برای گوشی هواوی آنر ۷ ایکس آغاز شده است. طبق معمول ای بر روی سیستم عامل پیش فرض گوگل، رابط کاربری EMUI 9.0 انحصاری هواوی دیده می‌شود.

البته در حال حاضر تنها مدل‌هایی از آنر ۷ ایکس آپدیت نسخه بتای اندروید ۹ را دریافت می‌کنند، آنهایی هستند که در کشور چین قرار دارند. به طور ویژه ۳ مدل BND-AL00 ،BND-TL10 و BND-AL10 این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند که طبق لیست زیر، نسخه‌ی ارائه شده برای هرکدام شماره ساخت متفاوتی دارد:

  • BND-AL00C00E42R2P2B43-log (9.0.1.43)
  • BND-TL10C01E42R1P2B43-log (9.0.1.43)
  • BND-AL10C01E42R1P2B43-log (9.0.1.43)

نسخه پایدار اندروید ۹ برای آنر ۷X به زودی منتشر می‌شود

با توجه به اینکه این اولین نسخه بتای ارائه شده برای گوشی های آنر ۷X است، احتمالا ظرف مدت کوتاهی شاهد انتشار نسخه پایدار اندروید ۹ پای برای مدل‌هایی که چه در کشور چین و چه در خارج آن قرار دارند، خواهیم بود. در حال حاضر دو کمپانی هواوی و آنر اظهار نظر رسمی درباره این آپدیت و تاریخ انتشار نسخه‌ی عمومی آن نداشته‌اند.

گفتنی است که دو گوشی هواوی پی ۱۰ و آنر ۹ از این دو برند مطرح چینی نیز یک آپدیت جدید از رابط کاربری EMUI 9.0.1 مبتنی بر اندروید ۹ پای را در کشور چین دریافت کرده‌اند؛ این رابطه کاربری دارای یک سری بهبود‌ها و بهینه‌سازی‌های جدید برای دو گوشی مورد نظر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*