بازی Kingdom Hearts 3

بازی Kingdom Hearts 3 ، بدون زیرنویس خیلی لذتبخش‌تر است

بازی Kingdom Hearts 3 یک بازی سینمایی عالی است که به خاطر دیالوگ‌های زیادش، توسعه دهندگان نمایش زیرنویس را در کینگدم هارتز ۳ به صورت پیشفرض فعال کرده‌اند. ما توصیه می‌کنیم آن‌ها را غیرفعال کنید تا لذت بیشتری از بازی ببرید. اما چگونه؟ در ادامه بخوانید.

اگر شما هم یکی از بازیکنان بازی Kingdom Heart 3 باشید، همین حالا نمایش زیرنویس را از داخل بازی غیرفعال کنید. پس از آن متوجه می‌شوید که اجرای بازی چقدر لذت‌بخش‌تر می‌شود. کینگدم هارتز ۳ آخرین نسخه از بازی سبک «دونده‌ی طولانی حماسی» است که اولین نسخه‌ی آن سال ۲۰۰۲ برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شده بود. دومین نسخه‌ی این بازی نیز سال ۲۰۰۵ عرضه شد. و حالا نوبت به سومین نسخه از آن است.

اگر شما تازه با این مجموعه بازی‌ها آشنا شده‌اید یا از زمانی که پلی استیشن ۲ کنسول روز بود، یکی از طرفداران کینگدم هارتز بوده‌اید، قطعا این را می‌دانید که چقدر صحنه‌های سینمایی در طول اجرای بازی به نمایش گذاشته می‌شود. کات اسکین‌ها به خودی خود زیبا هستند، اما وقتی برای چند ساعت اول است که مشغول اجرای بازی Kingdom Heart 3 شده‌اید، دیگر آن‌ها زیبا نخواهند بود. صحنه‌های داخل بازی بسیار شبیه به یک فیلم هستند. هرچند نباید فراموش کنیم که ما در حال اجرای یک بازی هستیم، نه تماشای یک فیلم؛ ولیکن لذت بردن از صحنه‌های سینمایی در یک بازی، بدون زیرنویس آن‌ها بسیار جذاب‌تر است.

بازی Kingdom Hearts 3

غیرفعال کردن زیرنویس در بازی Kingdom Hearts 3

زمانی که مشغول اجرای این بازی بودم، نمایش زیرنویس را از داخل تنظیمات بازی غیرفعال کردم. حالا انگار در حال دیدن یک فیلم واقعی دیزنی در سینما بودم! خاموش کردن زیرنویس، به شما سطح آزادی بیشتری را می‌دهد. در واقع زمانی که شما کاراکترتان را در بازی کنترل می‌کنید، بدون آن‌ها بازی جذاب‌تر خواهد بود. برای غیرفعال کردن زیرنویس، از کنسول پلی استیشن خود دکمه‌ی استارت را بفشارید، به تنظیمات رفته و Subtitles را به حالت خاموش درآورید.

گرچه زیرنویس می‌تواند سودمند باشد، به خصوص وقتی می‌خواهید اسامی زیاد داخل بازی کینگدم هارتز را به خاطر بسپارید، اما من متوجه شدم که اجرای بازی بدون نمایش آن‌ها بهتر است. وقتی آن‌ها اجرا شوند، گاهی اوقات به خاطر شلوغی نمایش کلمات روی صفحه، شما صحنه‌های بازی را از دست می‌دهید. اما بدون آن‌ها، انگار داخل یک فیلم واقعی هستید و مشغول کنترل کاراکتر هستید. زیرنویس به صورت پیشفرض در این بازی فعال است،‌ اما از روشی که در بالا گفته شد، می‌توانید همین حالا آن را غیرفعال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اولینب اره همچین چیزی میشنوم بدون زیر نویس بهتره