TZOA ، گجتی کارآمد برای تشخیص میزان آلودگی هوا

برخی صبح ها شما از خواب بیدار شده و برای یک پیاده روی صبحگاهی از منزل خارج می شوید. اما آیا این پیاده روی در هوای مطلوب خواهد بود و باعث شور نشاط شما می شود ؟ یا اینکه با این کار فقط باعث استنشاق بیشتر مواد مضر برای بدن می شود؟ بسیار خوب خواهد بود اگر بتوانیم تشخیص دهیم هوای دور و برمان تا چه حد سالم و تمیز است. با این کار می توانیم تا حدامکان از محیط های مضر و آلوده اجتناب کنیم.

tzoa-1

این مهم را گجت پوشیدنی TZOA عملی کرده است. با پوشیدن این لباس شما خواهید توانست اطلاعات خوب و مفیدی درباره هوای اطراف خود به دست بیاورید. این اطلاعات شامل دما و رطوبت، اشعه UV  و میزان آلاینده ها خواهد بود که در اختیار پوشنده این لباس قرار خواهد گرفت و برای سلامتی وی بسیار مفید است.

این گجت حتی می تواند نقشه ای از تراکم هوای آلوده محیط اطرافتان به شما بدهد که به واسطه جمع آوری اطلاعات توسط این دستگاه و به اشتراک گذاشتن آن انجام خواهد پذیرفت. لازم به ذکر است که این گجت، اولین گجت پوشیدنی در نوع خود است.

tzoa-3

این محصول مراحل اولیه تولید خود را طی می کند. این گجت در آزمایش های متعدد و در محیط های مختلف جواب گوی نیاز استفاده کننده بوده است و اگر روال تولید بدون مشکل پیش برود تا تابستان سال ۲۰۱۵ این گجت به تولید نهایی خواهد رسید و در دسترس علاقه مندان خواهد بود. اما اگر می خواهید به پروسه تولید این محصول کمکی کرده باشید و جزو اولین نفراتی باشید که آن را دریافت می کند می توانید به صفحه مخصوص این محصول در Kickstarter سر بزنید و این محصول را با قیمت ۱۳۹$ پیش خرید کنید.

tzoa-2

منبع : Kickstarter 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*