فصل 2 سریال The Son

زمان انتشار فصل ۲ سریال The Son مشخص شد

شبکه‌ی AMC اطلاعاتی از قبیل زمان انتشار فصل ۲ سریال The Son را در رویداد زمستانی خود اعلام کرد. فصل دوم سریال پسر قرار است در اردیبهشت ماه منتشر شود.

امپراطوری مک‌کالو به مرور زمان گسترش پیدا می‌کند. خون و نفت٬ مهم‌ترین چیزهایی هستند که در فصل ۲ سریال The Son در طول ۱۰ اپیزودی که از ماه آوریل (اردیبهشت) پخش می‌شود٬ می‌توان دید. شبکه‌ی AMC در اواخر سال ۲۰۱۸ رسما انتشار فصل دوم این سریال را تایید کرده بود٬ اما آن‌ها در زمستان ۲۰۱۹ تایید کردند که فصل دوم٬ آخرین فصل سریال پسر خواهد بود.

ستاره‌ی این سریال٬ پیرس برازنان در نقش الی مک‌کالو به عنوان رئیس یک خانواده تگزاسی صاحب نفت شناخته می‌شود. الی توسط کومانچو که خانواده‌ی وی را کشته بزرگ شده است. او یک کهنه دلیر٬ در یک دنیای جدید است. برازنان در ارتباط با بازی در دومین فصل این سریال می‌گوید:

من خیلی خوشحالم که دوباره در قالب کلنل الی مک‌کولو برای دومین فصل The Son انتخاب شده‌‌ام تا شانه به شانه‌ی دیگر بازیگران٬ نویسندگان٬ کارگردانان و گروه شگفت انگیزمان در قلب تگزاس به ایفای نقش بپردازم.

این سریال بر اساس رمان The Son اثر فیلیپ میر٬ یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های نیویورک تایمز ساخته شده است. خود میر اظهار داشته است که من بی‌صبرانه منتظرم تا ادامه‌ی داستان را با بینندگان به اشتراک بگذارم. تهیه کننده‌ی این اثر نیز خود میر بوده است. در فصل جدید٬ لوئیز اسمیت نقش جینی آن مک‌کالو را در سن ۸۸ سالگی (در سال ۱۹۸۸) ایفا خواهد کرد. جرمی باب نیز نقش بادی موناهان را ایفا خواهد کرد. گلن جانسون نقش فت ولف٬ دوید سولیوان نقش متیو ونتورت و الکس هرناندز نیز نقش اولیسس گونزالس را بازی خواهند کرد.

زمان انتشار فصل ۲ سریال The Son

شبکه AMC در رویداد زمستانی خود تایید کرد که دومین فصل سریال پسر قرار است شنبه ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه