بهترین اپلیکیشن های پلی استور در سال 2014

شرکت گوگل اکنون با انتشار بخش “بهترین اپلیکیشن های 2014“، پیدا کردن اپلیکیشن های درجه یک سال از فروشگاه آنلاین پلی استور را برای کاربران اندرویدی کمی آسان تر کرده است.

این بخش از فروشگاه پلی استور به طور کلی دارای 64 اپلیکیشن شامل برخی اپ های محبوب مانند Shazam، TuneIn Radio، Uber، Skype Qik: گپ ویدیویی، و Secret می باشد. شایان ذکر است که تمامی اپ های فهرست شده در این بخش به طور رایگان دانلود نمی شود بلکه این فهرست 7 اپلیکیشن پولی با نام های Amazing World Atlas،Ultimate Guitar Tabs & Chords، Facetune, Afterlight، 7 Minute Workout Challenge، djay 2، و Over را نیز در بر می گیرد. لیست کامل برنامه ها برای جست و جو و دانلود در آخر خبر ارائه خواهد شد.

شرکت گوگل سال گذشته تقریبا همین موقع  فهرستی به نام “اپلیکیشن ها و گیم های برتر 2013” را به عنوان بخشی از جوایز انتخابی کاربران این کمپانی منتشر کرد. بنا به گزارش داده های سه ماهه سوم موسسه آماری App Annie، گوگل پلی به اپ استور اجازه داد تا دانلودهای رایگان ارائه دهد و همچنین از بازارهای نوظهور نیز کمک بسیاری گرفت. گزارشات سه ماهه سوم بازار 2014 حاکی از این می باشد که دانلودهای گوگل پلی در سه ماهه سوم سال جاری در مقایسه با سال گذشته همین موقع، حدود 60 درصد از دانلودهای اپ استور بیشتر شده است.

با این حال فروشگاه اپ استور هنوز هم تولید درآمد بیشتری نسبت به گوگل پلی دارد. گزارشات همچنین نشان می دهد که گیم ها نیز در سه ماهه سوم 2014 شاهد رشد قابل ملاحظه ای در بخش تولید درآمد فروشگاه های آنلاین بوده است. شایان ذکر است که گوگل در ماه سپتامبر نیز اولین مجموعه برنامه های اندرویدی خود را برای سیستم عامل او اس نیز منتشر کرد. این کمپانی 4 اپلیکیشن با نام های Duolingo (اپلیکیشن رایگان یادگیری زبان)،Evernote  (اپلیکیشن محبوب یادداشت نویسی)، Sight Words (اپلیکیشنی برای ارتقای مهارت های خواندن کودکان)، و Vine (اپلیکیشنی برای ساخت ویدیوهای کوتاه) را نیز اعلام کرد.

فهرست اپلیکیشن های برتر 2014 پلی استور

Best Apps of 2014

Best Apps of 2014

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. بسیار خوب بود. فقط کاش کاربرد و موضوع هر برنامه هم می نوشتید. ممنون

  2. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
    یه سوال : وقتی با گوشی وارد پلی استور گوگل برای دانلود میشم ، پیغام میده شما از کشورتان اجازه دانلود برنامه را ندارید …
    میشه لطفا راهنمایی کنید که چی کار میشه کرد ؟!
    یعنی به خاطر تحریم ها پلی استر گوگل اجازه دانلود برنامه ها رو به ایرانیان نمی ده ؟!