آخرین مطالب
25
امروز
دستگاه Huawei CloudLink Board

دستگاه Huawei CloudLink Board در iF Design Awards 2019 برنده شد

دستگاه Huawei CloudLink Board به خاطر طراحی بی‌نظیرش در مراسم iF Design Awards 2019 برنده دو جایزه شد. این دستگاه جدید هواوی، ویدیوکنفرانس‌ها را وارد دوران هوشمندی می‌کند.

Huawei CloudLink Board که محصولی از بخش «ارتباطات سازمانی» هواوی است، به عنوان برنده مراسم iF Design Award امسال شناخته شد؛ مراسمی که از آن به عنوان «اسکار طراحی» هم یاد می‌شود. این محصول که یک دستگاه «حضور از راه دور مشارکتی» (Collaborative Telepresence)‌ است، به خاطر سبکی، زیبایی، طراحی یکپارچه (all-in-one)، ظاهر مینی‌مال و تاکید روی سه ویژگی کارایی، قدرت و هیجان برنده دو جایزه از این مراسم شده است.

دستگاه Huawei CloudLink Board چیست؟

دستگاه Huawei CloudLink Board ویدیوکنفرانس همکاری تعاملی، پروژکتور بی سیم و ابزارهای دیگر را در هم ادغام کرده و از طریق کنترل صدا، پخش هوشمند، تشخیص چهره و دیگر تکنولوژی‌های مربوط به هوش مصنوعی، شرکت‌کنندگان در جلسه را با  تجربه جدیدی از ملاقات از راه دور آشنا می‌کند. می‌توان گفت با این دستگاه ویدیوکنفرانس‌ها وارد دوران هوشمندی می‌شوند.

دستگاه Huawei CloudLink Board

دستگاه Huawei CloudLink Board به طراحی مینی‌مالیستی و کاربرپسند، تجربه‌ای بی‌دردسر و کاربری ساده و موثر، اهمیت می‌دهد. این محصول جدید مفهوم کارایی، قدرت و هیجان را در طراحی تعاملی نرم افزاری خود لحاظ کرده‌ است و علاوه بر اینکه چارچوب همیشگی تعاملات راحت و کارآمد را رعایت کرده، منابع متعدد محتوایی و طراحی جدید را نیز به این چارچوب اضافه کرده است؛ طراحی که کاربر را به حرکت و مشارکت دعوت می‌کند.

هواوی از حدود 30 سال پیش فعالیت‌هایش را در زمینه ارتباطات سازمانی آغاز کرده و همیشه به دنبال نوآوری در زمینه آینده دیجیتال‌سازی و هوش مصنوعی است. با توجه به این عملکرد هواوی نسل جدیدی از راه‌حل‌های ارتباطات سازمانی را توسعه داده تا شرکت‌ها بتوانند فضای اداری دیجیتال و هوشمند و تولید صنعتی را امکان‌پذیر کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*