دانلود کنید : بهترین بازی‌های تولیدی دیزنی برای ویندوزفون

در طول یک سال گذشته، شرکت دیزنی بازی‌های بسیار خوبی را برای ویندوز فون ارایه کرده که اکنون مجموعه‌ای از آن را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم. بازی‌هایی که هم بسیار جذاب هستند و هم از کیفیت و گرافیک خوبی بهره می‌برند. پس همراه ما باشید تا با محبوب‌ترین بازی‌های دیزنی برای ویندوز فون آشنا شویم (بازی‌های ارایه شده در این مقاله اغلب امتیاز زیادی را کسب کرده‌اند و مورد توجه کاربران بوده‌اند).

Temple Run: Brave

Temple_Run_Brave_Lead

احتمالا با سری بازی‌های Temple Run آشنا هستید. بازی‌های بسیار اعتیاد‌آور و محبوب که علاقه هر کاربری را به سوی خود جلب می‌کنند و می‌توانند یک تجربه به یاد ماندنی از بازی کردن را برای کاربران ویندوز فون به ارمغان بیاورند. اکنون نسخه Brave و Oz آن برای ویندوز فون در دسترس است که کاربران می‌توانند آن را بر روی اسمارت فون ویندوز فونی خود نصب نمایند.

Temple_Run_Brave_Screens

محیط این بازی بسیار زیبا و مفرح است و گرافیک خوبی نیز دارد و در کل شیوه بازی نیز چندان سخت نیست. Temple Run یک بازی بی پایان است که در جریان آن یک غول شما را دنبال می‌کند و باید یک مسیر بی پایان را طی کنید و در آن مسیر نیز کار‌هایی نظیر تیر اندازی و یا به جمع آوری سکه بپردازید.

این بازی در فروشگاه نرم افزاری ویندوز فون ۴.۵ امتیاز کسب کرده است و شما می‌تواند آن را با کمک QR Code و یا لینک مستقیم، دانلود و نصب کنید، البته توجه داشته باشید که قیمت بازی در حدود ۱.۹۹ دلار است (QR Code چیست؟ همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، مجموعه‌ای از نقطه‌های ریز و درشت است که در درون یک کادر مربعی شکل جای گرفته و کاربر با اسکن کردن آن توسط اپلیکیشن‌های مربوطه که بر روی اغلب اسمارت فون‌ها به‌صورت پیش فرض وجود دارد، بدون نیاز به تایپ لینک به وب‌سایت مورد نظر منتقل می‌شود).

دانلود مستقیم Temple Run: Brave از ویندوز فون استور

QR-Temple-Run

?Where’s My Perry

Wheres_My_Perry_Lead

این بازی به صورت یک پازل است که کاربر می‌بایست با قرار دادن اجزای آن در کنار یکدیگر به هدف خاصی دست یابد. برای مثال محیط بازی برای کاربر نمایش داده می‌شود و در بالای آن نیز آب است. کاربر می‌بایست با تغییر مسیر لوله‌ها بتواند آب را به مقصد مورد نظر خود برساند. این بازی محیط و گرافیک خوبی دارد و می‌تواند اعتیادآور نیز باشد (البته اعتیاد به بازی).

Wheres_My_Perry_Screens

بازی مذکور ۲.۹۹ دلار قیمت دارد (۱۴۰ مرحله) که می‌توانید آن را از طریق QR Code زیر و یا لینک دانلود مستقیم دریافت نمایید.

دانلود مستقیم ?Where’s My Perry از ویندوز فون استور

qr_wheresmyperry

Frozen Free Fall

Frozen_Free_Fall_Lead

احتمالا با انیمیشن Frozen که توسط دیزنی ساخته شده بود آشنا هستید، حال همین کمپانی اقدام به تولید یک بازی نیز برای آن کرده است که به نوعی پازل محسوب می‌شود. این بازی گرافیک خوبی دارد و کاربر می‌بایست در جریان آن شکل‌هایی که شبیه به هم هستند را در کنار یکدیگر قرار دهد. ناگفته نماند که شخصیت‌های انیمیشن، در بازی نیز وجود دارند.

Frozen_Free_Fall_Screen

این بازی در حال حاضر برای کاربران ویندوز فون رایگان است که می‌توانید آن را با کمک QR Code زیر و یا لینک مستقیم، دانلود و بر روی اسمارت فون ویندوز فونی خود نصب نمایید.

دانلود مستقیم Frozen Free Fall از ویندوز فون استور

QR_Frozen_Free_Fall

Big Hero 6 Bot Fight

Big_Hero_6_Bot_Fight_Lead

Big Hero 6 یکی از مجموعه بازی‌هایی است که توسط دیزنی منتشر شده و توجه زیادی را نیز توانسته به خود جذب کند. سبک کلی بازی به‌صورت پازل است و کاربر می‌بایست شکل‌های شبیه به یکدیگر را در کنار هم قرار دهد تا بدین ترتیب به مراحل بالاتر راه یابد.

Big_Hero_6_Bot_Fight_Screens

این بازی گرافیک مناسبی دارد و توانسته در فروشگاه نرم‌افزاری ویندوزفون ۴.۵ ستاره کسب کند.

دانلود مستقیم Big Hero 6 Bot Fight از ویندوز فون استور

QR_Big_Hero_6

Star Wars: Commander

Star_Wars_Commander_Lead

جنگ ستارگان واژه‌ای است که امروزه اغلب افراد حداقل یک بار آن را شنیده‌اند. این نام که تاکنون چندین فیلم به اسمش ساخته شده‌اند، محبوبیت خوبی در میان کاربران دارد و اکنون بازی آن با نام Star Wars: Commander نیز روانه ویندوزفون شده است.

Star_Wars_Commander_Game

سبک کلی این بازی استراتژیکی است و شما در یک سمت زمین و دشمنان‌تان در مقابل شما جای می‌گیرند. این بازی توانسته ۴.۵ ستاره در فروشگاه نرم‌افزاری ویندوز فون کسب کند.

دانلود مستقیم Star Wars: Commander از ویندوز فون استور

qr_star_wars_commander

Disney Bola Soccer

Disney_Bola_Soccer_Lead

رسیدیم به آخرین بازی محبوب دیزنی، مخاطب این بخش ما آقایان هستند، زیراکه تصمیم داریم تا یک بازی فوتبالی برایشان معرفی کنیم. Disney Bola Soccer نام بازی است که توسط دیزنی ساخته شده و گرافیک خوب و مناسبی دارد. روش بازی کردن نیز چندان دشوار نیست و شما می‌توانید با لمس کردن صفحه نمایش اقداماتی نظیر دویدن بازیکن یا شوت کردن را انجام دهید.

Disney_Bola_Soccer_Tutorial Disney_Bola_Soccer_Game

این بازی توانسته ۳.۵ ستاره در فروشگاه نرم‌افزاری ویندوز فون را کسب کند که کاربران می‌توانند آن را به‌صورت رایگان برای اسمارت فون ویندوز فونی خود دانلود و نصب نمایند.

دانلود مستقیم Disney Bola Soccer از ویندوز فون استور

disney_bola_soccer

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*