هوش مصنوعی ThinQ

ال جی کاربرد هوش مصنوعی ThinQ را در InnoFest 2019 به نمایش می‌گذارد

ال جی کاربرد و مزایای هوش مصنوعی ThinQ را در نمایشگاه InnoFest 2019 برای مشتریان منطقه خاورمیانه و آفریقا به نمایش می‌گذارد. تکنولوژی تینکیو ال جی نشان‌دهنده راحتی و هماهنگی بیشتر لوازم خانگی با سبک زندگی این منطقه خواهد بود.

در رویداد InnoFest امسال ال جی میزبان فروشندگان، همکاران و رسانه‌ها است تا بتوانند با فناوری‌های انقلابی ال جی آشنا شده و استراتژی‌های جدید کسب و کار را برای سال پیش رو یاد بگیرند. امسال ال جی تمرکز خود را روی فناوری هوشمند و راحت تر کردن زندگی با وسایل مجهز به هوش مصنوعی گذاشته است.

در طول چند سال گذشته، ال جی تحقیق و طراحی خود را با حساسیت خاصی ادامه داده و محصولاتی را معرفی کرده که زندگی روزانه مصرف‌کنندگان را تغییر می‌دهند. مثلا برای آشپزخانه، یخچال و فریزر InstaView ال جی سبک زندگی را متحول می‌کند. از پیش‌بینی آب و هوا برای روز بعد تا کامل کردن لیست خرید، InstaView برای خدمت به تمام اعضا خانواده طراحی شده است. هنگامی که مطمئن نیستید چه چیزی را برای شام بپزید، کافی است یک محصول را از یخچال و یک دستور غذا را با استفاده از رابط کاربری لمسی انتخاب کنید. فناوری هوش مصنوعی ThinQ همچنین می‌تواند با توجه به دستورالعمل‌های انتخاب شده با اجاق هوشمند ال جی ارتباط برقرار کرده و قبل از شروع آشپزی درجه حرارت را تنظیم کند.

نمایشگاه InnoFest 2019

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی به کاربران امکان می‌دهد با استفاده همزمان از دو مخزن شوینده جداگانه، لباس خود را با سرعت بیشتری شست و شو دهند. با استفاده از نرم افزار Smart ThinQ ال جی، صاحبان خانه می‌توانند ماشین لباسشویی خود را از هر جایی کنترل کرده و به کار گیرند. همچنین آن‌ها می‌توانند هنگام خرید میزان مواد شوینده را چک کرده و از میزان مواد شوینده موجود در خانه اطمینان حاصل کنند.

یادگیری عمیق برای لوازم خانگی با هوش مصنوعی ThinQ

فناوری LG ThinQ یادگیری عمیقی را برای محصولات خانگی روزمره به ارمغان می‌آورد. لوازم خانگی با توانایی یادگیری عادت‌ها و سلیقه‌های کاربر در طول زمان، با نیازهای کاربر هماهنگ‌تر شده و آرامش بیشتری به ارمغان می‌آورد. LG ThinQ می‌تواند با برنامه فعالیت ورزشی کاربر هماهنگ شده و بعد از یک دوندگی صبحگاهی، با TWINWash ال جی ارتباط برقرار کرده تا برنامه شستشو را به حالت «لباس ورزشی» تنظیم کند.

همچنین در نمایشگاه InnoFest، دستگاه تصفیه هوا PuriCare ال جی به نمایش در خواهد آمد. با تکنولوژی Clean Booster، این محصول می‌تواند گرد و غبار را به میزان ۷۴ درصد سریع‌تر تصفیه کند و هوای تمیز را تا فاصله ۷.۵ متر دورتر پرتاب کند. هدف PuriCare این است که نه تنها حس پاکیزگی را برای کاربران به ارمغان آورد، بلکه همچنین با جذب آلاینده‌ها و گرد و غبار محیطی سالم‌تر ایجاد کند. برنامه هوشمند ThinQ همچنین می‌تواند به کاربر بگوید وضعیت هوای خانه در هر لحظه چگونه بوده و چه زمانی نیاز به تصفیه هوا است.

لوازم خانگی مجهز به هوش مصنوعی ThinQ با پلتفرم عیب یاب هوشمند عرضه خواهند شد. این به این معنی است که دستگاه‌ها قادر به اطلاع‌رسانی قبل از وقوع مشکل بوده و همچنین اطلاعات کلیدی را به نزدیک‌ترین مراکز خدمات برای رفع سریع‌تر مشکل ارسال می‌کنند.

هوش مصنوعی ThinQ

همچنین بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توانند با تلویزیون رول شونده جدید ال جی به عنوان بخشی از برند محصولات ممتاز و پریمیوم ال جی یعنی LG SIGNATURE بیشتر آشنا شوند. تلویزیون LG SIGNATURE OLED TV R ترکیبی از فناوری OLED با نوآوری در مهندسی است و یک محصول منحصربه‌فرد را به نمایش می‌گذارد که به دلیل ماهیت انعطاف‌پذیری آن می‌تواند به صورت یکپارچه با هر محیطی به راحتی ترکیب شود. با دستیارهای دیجیتال یکپارچه، از جمله آمازون الکسا، کاربران می‌توانند تلویزیون‌های خود را کنترل و برنامه‌های مورد علاقه خود با استفاده از فرمان صوتی به راحتی انتخاب کنند. پردازشگر هوشمند آلفا (Alpha) 9 و الگوریتم یادگیری عمیق نسل دوم ال جی محتوا را برای به دست آوردن بهترین کیفیت تصویر و صدا بهینه می‌کند.

علاوه بر بازدید از محصولات، شرکت‌کنندگان همچنین فرصتی را برای دیدار با نمایندگان و مدیران ال جی را خواهند داشت تا سوالات خود را درباره آخرین تکنولوژی و برنامه‌های ال جی برای منطقه خاورمیانه و آفریقا را مطرح کنند. در نمایشگاه InnoFest 2019 ال جی قصد دارد هوش مصنوعی را برای مخاطبان بیشتری در دسترس قرار دهد و پتانسیل آن برای ترکیب شدن در خانه‌های هوشمند در سراسر جهان را نشان دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*