فروش هواوی پی 30

ظرفیت اولین پیش فروش هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو طی 10 ثانیه تکمیل شد!

پیش فروش هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو در کشور چین، تنها 10 ثانیه زمان برد. به این ترتیب می‌توان هواوی P30 و هواوی P30 Pro را جزو محبوب‌ترین گوشی های هوشمند کنونی بازار دانست.

پیش فروش هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو برای کاربران چینی، در روز جمعه بیست و سوم فروردین ماه آغاز شد، اما این فرآیند تنها 10 ثانیه زمان برد و موجودی اولیه شرکت، تماما توسط کاربران پیش خرید شد. سازنده مدعی است از این کمپین، چیزی حدود 30 میلیون دلار به جیب زده است!

فروش بی‌نظیر هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو

پیشتر، شرکت‌ها برای جلب توجه رسانه‌های خبری، تنها از به اتمام رسیدن موجودی اولیه از محصولات تازه معرفی شده خود، طی مدت زمانی کوتاه صحبت می‌کردند، اما هرگز آماری از تعداد دستگاه‌های به فروش رسیده مشخص نبود. اما هواوی، به طور دقیق این آمار را در اختیارمان قرار داده است. بر اساس رقم فروش اعلام شده و با در نظر گرفتن متوسط قیمت نسخه‌های متعدد گوشی هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو، می‌توان تعداد گوشی های فروخته شده را بین 30 هزار تا 50 هزار دستگاه دانست!

فروش هواوی پی 30

فروش هواوی پی 30 با قیمت پایه 595 دلار برای نسخه مجهز به 8 گیگابایت رم و 64 گیگابایت ظرفیت داخلی صورت می‌گیرد. این قیمت برای نسخه دارای 128 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی به 625 دلار خواهد رسید. کاربران چینی برای خرید نسخه مجهز به 256 گیگابایت ظرفیت داخلی هواوی پی 30 باید 715 دلار بپردازند. قیمت فروش هواوی پی 30 پرو بسته به نسخه آن، بین 815 دلار الی 1010 دلار خواهد بود. برای 3 هزار کاربری اولی که در نخستین کمپین پیش فروش هواوی پی 30 و هواوی پی 30 پرو شرکت کردند، یک تری‌پاد به عنوان هدیه در نظر گرفته شد. گفتنی است این قیمت‌ها مخصوص بازارهای کشور چین بوده و کاربران دیگر نقاط دنیا، دو پرچمدار جدید را با قیمت‌های بیشتری دریافت خواهند کرد.

یکی دیگر از عرضه‌کنندگان محلی یعنی Tmall، اطلاعات جالب‌تری درباره میزان محبوبیت پرچمداران تازه وارد هواوی منتشر کرد. از روز بیست و هفتم مارس (هفتم فروردین) یعنی نخستین روز عرضه این دو گوشی هوشمند به بازار، نزدیک به 3.2 میلیون کاربر در پی خرید آن بوده‌اند. 60 درصد آن‌ها را بانوان تشکیل می‌دادند.

یک دیدگاه

  1. اینا چقدر به فکر مردم خودشونن اونوقت تو ایران خون مردمو تو شیشه میکنن واسه کشور برادر

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*