تاثیرگذارترین زن سال 2019

عنوان تاثیرگذارترین زن سال 2019 سیلیکون ولی به یک ایرانی رسید

عنوان تاثیرگذارترین زن سال 2019 در سیلیکون ولی به ندا طباطبایی، زن ایرانی‌تبار مقیم کانادا اهدا شد. وی با فعالیت در زمینه توسعه، پیاده‌سازی و رهبری استراتژی‌های نوآورانه در کسب‌وکارها توانست به این عنوان دست پیدا کند.

مجله کسب‌وکاری سیلیکون ولی (Silicon Valley Business Journal) به صورت سالانه پس از بررسی‌های کارشناسانه 100 زن تاثیرگذار جهان را معرفی و از آن‌ها تجلیل می‌کند که در سال 2019 خانم ندا طباطبایی، نایب‌رئیس هوش تجاری تیم هاکی روی یخ سن خوزه شارکز در کانادا توانست به برای نخستین بار به عنوان یک زن ایرانی جایزه تاثیرگذارترین زن سال 2019 را به دست بیاورد. این جایزه ماه آینده در هتل فرمونت در سن خوزه به او اهدا خواهد شد.

همه چیز درباره تاثیرگذارترین زن سال 2019

ندا طباطبایی در دوران کودکی به همراه خانواده خود به کشور کانادا مهاجرت کرد. وی توانست در دانشگاه تورنتو مدرک کارشناسی اقتصاد خود را دریافت کند و فعالیت خود را نیز در همین رشته ادامه داد. وی با پیشرفت‌های چشمگیر خود توانست به مقام نایب‌رئیس هوش تجاری تیم هاکی روی یخ سن خوزه شارکز دست پیدا کند. ندا طباطبایی در تاریخ 28 مارس 2019 نخستین Women of Teal و پنلی شامل زنان مدیر ارشد در سیلیکون ولی را در مرکز شارکز راه‌اندازی خواهد کرد که به واسطه آن زنان برجسته شبکه معرفی خواهند شد. وی همچنین در سازمان‌های غیرانتفاعی و خیریه‌ای نظیر بنیاد شارکز و WiST (زنان حاضر در تکنولوژی ورزشی) ادامه خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

11 دیدگاه

  1. باریکلا.. مردهای ایرانی ببینند که چه اندازه زنان ایرانی موفق در جای جای دنیا داریم … روانشاد مریم میرزاخانی که تا الان بذجسته ترین شخصیت علمی قرن بیست و یکم هست تا پردیس ثابتی و و..و.. بسیاری از زنانم مهم و مطرح ایران زمین که سهم بسیار بزرگی در آبادنی و علم ایران و جهان دارند .. اونوقت اگر این دختر توی ایران بود حداکثر میشد یه منشی اداره یا کارمند ساده که به خاطر ایده هاش نه تنها پاداشی دریافت نمی کرد بلکه توبیخ هم میشد .. اونوقت مجبور بور برای امرار معاش دست به دامن هنر و سیاست و فوت و فن زنانه بشه . بسیار جای شرمساری و تاسفه. ایران اصلا جای مناسبی برای رشد و ترقی انسانهای آزاده خصوصا زنان اصیل و مترقی و هوشمند نیست . اون کشور ها فرصت مهیا تره .

  2. عجیبه خانم ابتکار نپریده رو این خبر و این دستاوردو به نام خودش تموم کنه :/

  3. افتخار میکنم که یک ایرانی هستم

  4. هرچی مغزه اونطرف ابه

  5. مشت محکمی بر دهان غرب پرستان