قیمت محصولات مدیران خودرو

قیمت محصولات مدیران خودرو مجددا افزایش پیدا کرد!

قیمت محصولات مدیران خودرو طی هفته‌های گذشته تا ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته بود، اما این شرکت مجددا قیمت ۳ محصول خود یعنی ام وی ام ایکس ۲۲ و چری تیگو ۷ و آریزو ۵ را به میزان چشمگیری افزایش داد.

شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات ام وی ام و چری در ایران، طی چند هفته اخیر قیمت دو خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ اسپرت اکسلنت و ام وی ام ایکس ۳۳ را حدود ۳۰ میلیون تومان افزایش داد و با قیمت نجومی به مشتریان عرضه کرد. قیمت این خودروها بیشتر از قیمت بازار است که با مصوبه وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر قیمت‌گذاری خودرو در کارخانه‌ها بر اساس ۵ درصد کمتر از نرخ حاشیه بازار مغایرت دارد. علاوه بر این، مدیران خودرو قیمت ۳ محصول دیگر را نیز بیشتر از نرخ بازار افزایش داده است.

افزایش مجدد قیمت محصولات مدیران خودرو

قیمت محصولات مدیران خودرو بازهم افزایش یافت و در این در حالی است که خودرو چری تیگو بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرده است. هم‌اکنون قیمت چری تیگو ۷ در بازار آزاد حدود ۳۵۴ میلیون تومان است، اما مدیران خودرو قیمت آن را ۳۹۳ میلیون تومان اعلام کرد و آن را به اختلاف قیمت ۳۹ میلیون تومانی به فروش می‌رساند. علاوه بر این خودرو، قیمت خودروهای ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای لاکچری و آریزو ۵ توربو نیز افزایش پیدا کرد. بر این اساس در حال حاضر قیمت ام وی ام ایکس ۲۲ دنده‌ای لاکچری در نمایندگی‌ها ۱۵۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، اما مدیران خودرو آن را قیمت ۱۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رساند.

قیمت خودرو آریزو ۵ توربو نیز از سوی مدیران خودرو ۲۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شد و این در حالی است که این خودرو در بازار با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. افزایش قیمت خودروهای مدیران خودرو در دفعات زیادی در حال انجام است و دستگاه‌های نظارتی چون وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز با این گران‌فروشی‌های آشکار برخورد نمی‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۹ دیدگاه

  1. دیگه خنده م میگیره بخدا

  2. اسمشو بزارن مزخرف خودرو بهتره

  3. یک شرکت خصوصی هر قیمتی که دوست داشته باشه می تونه محصولاتش رو بفروشه

    به دستگاه‌های نظارتی چه ربطی داره که نظارت کنند!!!!

    قیمت بالاست، پس لطف کن نخر

    با سپاس