کیسه خریدهای خلاقانه !

خلاقیت حد و مرز نمی شناسد ، گاه می توان آن را در ابزار های بسیار پیچیده و گران قیمت یافت و گاه می توان آن را در ابزار های روزمره و ارزان قیمت .بله در واقع خلاقیت اگر ابزار های ساده ما را جذاب تر و کارامد تر کند بیشتر به چشم خواهد امد.مثلا همین کیسه های خرید که در این مطلب به آن می پردازیم ، با گجت نیوز همراه باشید.

بسته خرید برای کسی که آن‌را را حمل می‌کند، هم می‌تواند به نوعی بیانگر شخصیت او باشد و هم می‌تواند توجه افراد رهگذر را به خود جلب کند و حتی لبخندی بر چهره آن‌ها بنشاند. شاید هم مانند یک بیانیه آن‌ها را نسبت به مسایل جهانی آگاه سازد، به نظر شما این کار لذت بخش است؟

برای شما  طرح های خلاقانه از کیسه‌های خرید  را گرد آورده‌ایم به این امید که این خلاقیت‌ها به ما انگیزه و جراتی  بدهند برای استقاده از خلاقیت در کارهای روز مره و شاید  در میان  آن‌ها راهی را پیدا کنیم تا خلاقیت خودمان را نشان دهیم.

LG_Steam_Direct_Drive_Washing_Machine1 HLX_The_Air_Sickness_Bag Clothes_In_Closets_Knuckle_Bag Max_Factor_Eye_Bag Panadol_Extra_Bags Red_Cross Lipton_Clear_Green_Tea_Bag_Carry_Bag Coffee_Concept Gortz_17_Shoelace_Box Carbon_Neutral_Challenge_Reusable_Bag Sandisk_Space_For_4000_Photos1 Moo_Shoes Golf_GTI_Bag Pantene_Shampoo_Bag Christian_Child_And_Youth_Aid_Bag_For_More ASPE_Crime_Stories_Bag Kiwi1 City_Harvest_Help_Cure_Hunger_In_New_York1 Lee_Never_Wasted1 Donation_Appeal_Umbrella_Bags1 Dragon_Net_Diving_Bag Stop_N_Grow_Nail_Biter_Bag1 Meralco_Unplug_to_Save_Bags1 Craftsman_Tools_Drill_Bag1 Brain_Bag_IBM_OpenPower_Project Revital1 Canon_Shopping_Bag1 Kong_Shoe_Bag San_Li_Tun_Village_Dinosaurian_Egg1

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. اندازه يدونه خورجين توش وسيله جا ميشه!