رکورد اورکلاک جهان

رکورد اورکلاک جهان توسط رم SPECTRIX D60G شکسته شد: ۵۶۳۴ MT/s!

ADATA که به عنوان دومین تولیدکننده ماژول‌های DRAM و SSD در دنیا محسوب می‌شود، اخیرا در آزمایشگاه خود رکورد اورکلاک جهان را با رم SPECTRIX D60G و با فرکانس ۵۶۳۴ MT/s شکست.

ADATA که دومین تولیدکننده ماژول‌های DRAM و SSD در جهان است، اعلام کرد که در آزمایشگاه اورکلاک XPG موسوم به XOCL توانسته است حافظه رم SPECTRIX D60G RGB DDR4 را به فرکانس ۵۶۴۳ MT/s برساند. این رکورد در کنار CPU قدرتمند Intel Core i9 و مادربرد MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC با بهره‌گیری از یک سیستم خنک‌کننده نیتروژن مایع به دست آمده است. لازم به ذکر است نتایج این آزمایش مورد تایید قرار گرفته و در HWBOT منتشر شده است.

بیشترین میزان نورپردازی RGB در هر میلی‌متر مربع

ماژول رم D60G بیش از هر ماژول دیگری دارای ویژگی نورپردازی RGB است. در واقع بیش از ۶۰ درصد سطح این ماژول با نورپردازی RGB پوشانده شده است. پنل‌های RGB این محصول در کناره‌های آن قرار گرفته‌اند تا با ایجاد یک جریان سیال نوری، علاوه بر ارائه عملکردی فوق‌العاده، هر بیننده‌ای را مسحور و تحت تاثیر قرار دهند. در طراحی منحصربه‌فرد D60G از برش‌های چند وجهی الماس و نوشتار XPG الهام گرفته شده است که نمود آن در طراحی X-light و درلبه‌های این ماژول به وضوح قابل تشخیص هستند.

نورپردازی RGB قابل‌برنامه‌ریزی

کاربرانی که از ماژول حافظه D60G استفاده می‌کنند می‌توانند حال هوای سیستم گیمینگ خود را با افکت‌های نوری قابل برنامه‌ریزی، شخصی‌سازی کنند. آن‌ها می‌توانند علاوه بر افکت‌های مورد نظر خود، سرعت و میزان نور موجود در هر یک از این افکت‌ها را شخصی‌سازی کنند. این کار بدون هیچ زحمت خاصی و از طریق نرم افزار XPG RGB Sync صورت می‌گیرد. علاوه بر این در کاربران می‌تواننداز نرم افزارهای پیش فرض مادربورد برای شخصی‌سازی جلوه‌های بصری این ماژول استفاده کنند.

ADATA

پایدار، بادوام و قابل اعتماد

برای بهره‌مندی از یکپارچگی کامل سیگنال، قابلیت اطمینان و پایداری بیشتر، D60G با استفاده از تراشه‌های باکیفیت و یک هیت سینک فلزی ساخته شده است، که به صورت موثری موجب افزایش عمر طول ماژول می‌شود. همچنین با پشتیبانی از XMP ۲.۰ کاربران می‌توانند بدون نیاز به تغییرات در بایوس، سیستم خود را به راحتی از طریق سیستم عامل اورکلاک نمایند. این محصول به خاطر دوام بسیار بالا به زودی با گارانتی مادام‌العمر شرکت آونگ به بازار عرضه می‌شود.

XPG برندی از شرکت ADATA

برند XPG توسط شرکت ADATA و به منظور ارائه محصولاتی درخور گیمرها و کاربران حرفه‌ای به وجود آمده است. برند XPG سعی دارد محصولاتی توسعه دهد که به عملکردی فراتر از محصولات معمول موجود در بازار برسد. این هدف رابطه تنگاتنگی با نیاز گیمرهایی دارد که برای اجرای بی‌نقص بازی‌های خود، نیازمند سخت افزاری قدرتمند هستند. جدا از مبحث عملکرد، هر محصول XPG باید بتواند از آزمون‌های سخت‌گیرانه ADATAA+ نیز سربلند بیرون بیاید. این آزمون‌ها تضمین می‌کنند که هر محصول دارای بالاترین میزان کارایی و حائز بهترین استانداردهای عملکردی است. در کنار دوام، ثبات و عملکرد فوق‌العاده، محصولات XPG همیشه با طراحی‌های جذاب خود بینندگان را به خود خیره ساخته‌اند. در زمینه طراحی، محصولات XPG تا کنون جوایزی ارزنده مانند Japan’s Good Design را به خود اختصاص داده‌اند. همان‌طور که می‌بینید، هدف نهایی محصولات XPG این است که هر لحظه را برای شما به لحظه‌ای جذاب بدل کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*