تماشا کنید : Wanderers بهترین ویدیوی فضایی سال

ویدیوی تازه منتشر شده Wanderers با به تصویرکشیدن آرزوهای دور و دراز انسان‌ها برای سفر و زندگی در منظومه شمسی، تاکنون بارها از سوی کارمندان ناسا و عاشقان فضا مورد تمجید قرار گرفته است.

“شاید هنوز زود باشد. شاید هنوز زمان آن فرا نرسیده باشد. اما دنیاهای دیگر و فرصت‌های ناگفته‌شان ما را فرا می‌خوانند. و به شکل آرام و در انتظار ما به دور خورشید می‌گردند.”

این‌ها تنها بخشی از جملات خارق العاده کارل سیگن مشهور است که بر روی فیلم کوتاهی ساخته ورن‌کوئیست سوئدی قرار داده شده است.

دانلود ویدیو   مشاهده ویدیو با کیفیت اچ دی

این فیلم کوتاه با نام Wanderers شما را به سفری سه و نیم دقیقه ای در منظومه شمسی می‌برد و دنیایی را برای شما به تصویر می‌کشد که آسانسورهای فضایی خط اتصال ما به دیگر سیاره‌ها هستند، انسان‌ها بر روی قمر اروپای مشتری به پیاده روی می‌پردازند، در میان حلقه‌های یخی زحل غوطه ور می‌شوند، در مریخ نظاره گر غروب زیبای خورشید هستند، در قمر یاپتوس زحل کُلنی ایجاد کرده‌اند و از ورونا روپس اورانوس، بلندترین صخره منظومه شمسی به‌سان یک پرنده به پرواز در می‌آیند!

موسیقی حیرت انگیز کریستی سندکوئیست به همراه نجواهای زیبا و الهام‌بخش سیگن، و البته هنر انیمیشن سازی ورن‌کوئیست این ویدیو را به جرأت تبدیل به بهترین ویدیوی فضایی سال کرده است.

نکته حیرت انگیز Wanderers در این است که تمامی تصاویری که در فیلم مشاهده می‌کنید از تصاویر واقعی فضایی استخراج شده و با انیمیشنی بکر و حرفه ای آمیخته شده‌اند. با مراجعه به این لینک می‌توانید به توضیحاتی درباره گالری تصاویر ، ویدیو و شرح تصاویر واقعی استخراج شده از کالکشن ناسا دسترسی داشته باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم بشر جای اینهمه جنگ خونریزی دست به دست هم بدن برای کشف دنیاهای جدید چون این خونه یواش یواش داره کوچیک میشه
    متشکر برای این فیلم منو برد توی رویا