تصاویر تبلیغاتی آنر 9 ایکس

تصاویر تبلیغاتی آنر ۹ ایکس عملکرد سریع و عمر باتری طولانی آن را به رخ می‌کشد

تازه‌ترین عکس‌های تبلیغاتی جدید آنر ۹ ایکس (Honor 9X) به برخی از قابلیت‌های این گوشی اشاره دارد. این تصاویر به عملکرد سریع، عمر باتری طولانی و دوربین‌های قدرتمند گوشی جدید آنر اشاره دارند.

جورج ژائو، مدیر شرکت آنر عکس‌های تبلیغاتی جدیدی از گوشی آنر ۹ ایکس را در صفحه‌ی شخصی خود در ویبو منتشر کرده که می‌تواند نقاط کلیدی فروش این گوشی را به رخ بکشد.

تصاویر تبلیغاتی آنر ۹ ایکس

اولین گوشی، یک دسته بازی را در کنار جعبه‌ی گوشی نشان می‌دهد که به عملکرد خوب گیمینگ این گوشی اشاره می‌کند. هواوی از GPU Turbo 3.0 در این گوشی استفاده کرده که می‌تواند به بهینه‌سازی عملکرد گوشی در تراشه‌ی کایرین ۸۱۰ کمک کند.

تصاویر تبلیغاتی آنر 9 ایکس

تصویر دیگر یک ساعت رومیزی را نشان می‌دهد که می‌تواند به عمر باتری خوب این دیوایس اشاره کند. بر اساس شایعات، این گوشی به یک باتری غول پیکر ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز است، پس نباید هم انتظار عمر باتری کمی را داشته باشیم.

تصاویر تبلیغاتی آنر 9 ایکس

در تصویر بعدی دو ماشین اسباب بازی کوچک را می‌بینید که به سرعت در حال عبور هستند. این تصویر می‌خواهد به عملکرد سریع سخت افزار گوشی با تراشه‌ی کایرین ۸۱۰ اشاره کند. و در انتها فیلم‌های دوربین را می‌توانیم ببینیم که واضح است به چه چیزی اشاره دارند. گوشی آنر ۹ ایکس با دوربین دوگانه پشتی همراه است، در حالی که ۹ ایکس پرو از دوربین سه گانه با سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد. ظاهرا شرکت آنر می‌خواهد این گوشی را ۲۳ جولای (۱ مرداد) معرفی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*